عرضه پول چگونه بر ارزهای دیجیتال تأثیر می گذارد؟


مارسل پچمن، تحلیلگر و نویسنده Cointelegraph توضیح می دهد که چگونه عرضه پول بر ارزهای دیجیتال تأثیر می گذارد.

برنامه بازارهای ماکرو توسط مارسل پچمن که هر جمعه ساعت 12:00 بعد از ظهر به وقت ET در کانال YouTube Markets & Research Cointelegraph منتشر می شود، مفاهیم پیچیده را به زبان ساده توضیح می دهد و بر علل و پیامدهای روزانه رویدادهای مالی سنتی تمرکز می کند. فعالیت رمزنگاری

در قسمت امروز، پچمن، تحلیلگر ارزهای دیجیتال، اصول اساسی پول، از جمله نحوه محاسبه عرضه، اثرات سپرده‌های پس‌انداز و وجوه بازار پول، و اینکه چگونه بانک‌های مرکزی می‌توانند به طور موثر بدون «چاپ پول» افزایش یابند، بحث می‌کند.

پچمن توضیح می‌دهد که چرا نرخ‌های بهره نزدیک به صفر و کاهش الزامات ذخیره مؤسسات مالی، مزایای زیادی برای دارایی‌های پرخطر مانند ارزهای دیجیتال به همراه داشته است. سپس این ویدئو تغییرات گسترده عرضه پولی در ایالات متحده را با قیمت بیت کوین (BTC) مقایسه می کند – چند نمودار چشمگیر که نباید از دست بدهید.

پس از یک جمع بندی کوتاه، پچمن توضیح می دهد که چرا دولت ها محکوم به افزایش عرضه پولی هستند و چرا نمی توان پیش بینی کرد که چقدر طول می کشد تا بر بازارهای سهام و ارزهای دیجیتال تأثیر بگذارد.

بخش بعدی بازارهای کلان بر بازار مسکن متمرکز است، طبقه دارایی خیره کننده 260 تریلیون دلاری که در طول تاریخ با کاهش ارزش پولی همگام بوده است. پچما عدم قطعیت بین پتانسیل نکول، افزایش نرخ وام مسکن و ارتباط با بحران مسکن در سال 2008 را آشکار می کند.

دو فرضیه برای نشان دادن اینکه چقدر واقعی است که برخی از بازار تریلیون دلاری مسکن به سمت ارزهای رمزنگاری شده جریان یابد و چرا بعید است که سهام و طلا تمام ارزشی را که در راه است جذب کنند، ارائه شده است. این بخش به پایان می رسد.

اگر به دنبال محتوای انحصاری و ارزشمند از تحلیلگران و کارشناسان برجسته ارزهای دیجیتال هستید، فراموش نکنید که در کانال YouTube Markets & Research Cointelegraph مشترک شوید. هر جمعه ساعت 12:00 عصر به وقت شرقی به ما در بازارهای ماکرو بپیوندید.


نویسنده: Marcel Pechman

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *