مدیر ارشد فناوری Arca توضیح می دهد که چگونه ارزهای دیجیتال (نه بیت کوین) نسبت به سهام در سال 2023 عملکرد بهتری خواهند داشت.

مدیر ارشد فناوری Arca توضیح می دهد که چگونه ارزهای دیجیتال (نه بیت کوین) نسبت به سهام در سال 2023 عملکرد بهتری خواهند داشت.


به گفته CIO Arca Jeff Dorman، برخی از ارزهای دیجیتال که حساسیت کمتری نسبت به عوامل اقتصاد کلان دارند، در سال 2023 عملکرد بهتری از سهام خواهند داشت.

جف دورمن، مدیر ارشد سرمایه گذاری Arca گفت که دارایی های دیجیتال تا حد زیادی از بازارهای سهام سنتی در سال 2023 جدا خواهند شد.

دورمن در مصاحبه اخیر خود با کوین تلگراف در مورد چشم انداز خود برای سال 2023 بحث می کند که با ورود اقتصاد جهانی به رکود در سال جاری، سهام تاثیر منفی خواهد داشت و برخی از ارزهای دیجیتال عملکرد خوبی خواهند داشت: او توضیح داد که دومی ارزش گذاری شده است. نه تنها توسط عوامل اقتصاد کلان، بلکه به واسطه مزایای درون اکوسیستم مربوطه که در صورت وقوع رکود بدون تغییر باقی می‌مانند.

تحت فشار تجدید ساختارها، و تحت وزن درآمدهای کمتر و جریان های نقدی کمتر، بسیاری از سهام را جریمه خواهید دید. و شما در واقع شاهد عملکرد بسیار خوبی از توکن‌های زیادی خواهید بود.» دورمن توضیح داد.

به گفته دورمن، با توجه به حساسیت بالای بیت کوین به عوامل کلان مانند نقدینگی جهانی و نرخ بهره، فرآیند جداسازی کریپتو از سهام ممکن است شامل بیت کوین نباشد.

دورمن می‌گوید: «بیت‌کوین اخیراً به VIX 24-7 تبدیل شده است، اکنون یک ابزار معاملاتی برای صندوق‌های بزرگی است که فقط می‌خواهند در تعطیلات آخر هفته و ساعات معاملات شبانه ریسک کنند و از آن خارج شوند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پیش‌بینی‌های ارز دیجیتال Dorman برای سال 2023، مصاحبه کامل را در کانال YouTube ما تماشا کنید و فراموش نکنید که مشترک شوید!


نویسنده: Marco Castrovilli

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉