شرکت‌ها هشدار می‌دهند که سارقان رمزارز در سال 2024 کلاهبرداری‌های متقاعدکننده‌تر با هوش مصنوعی را اجرا خواهند کرد.


به گفته شرکت‌های امنیتی بلاک چین، سرمایه‌گذاران کریپتو باید در سال آینده چشمان خود را برای کلاهبرداری‌های پیچیده فیشینگ و آسیب‌پذیری‌های قراردادهای هوشمند متعدد نگه دارند.

به گفته شرکت‌های امنیتی بلاک چین، کلاهبرداری‌های فیشینگ با کمک هوش مصنوعی، آسیب‌پذیری‌های BRC-20 و آسیب‌پذیری‌های قرارداد هوشمند جدید از جمله بزرگترین تهدیدهایی هستند که پروژه‌های رمزنگاری و سرمایه‌گذاران در سال ۲۰۲۴ با آن‌ها مواجه خواهند شد.

در حالی که زیان 1.7 میلیارد دلاری کلاهبرداری و هک در سال 2023 در مقایسه با زیان 4 میلیارد دلاری در سال 2022 به عنوان یک پیشرفت غیرقابل انکار تلقی می شود، جسی لکلر، تحلیلگر بلاک چین CertiK به کوین تلگراف هشدار می دهد که کلاهبرداری ها به طور فزاینده ای پیچیده می شوند و کاربران نباید در آن زیاده روی کنند. هشدار داد. هشدار به سوء استفاده های خوب اجرا شده

فیشینگ در حال ظهور احتمالا نه تنها کاربران فردی بلکه سیستم های شرکتی را نیز هدف قرار خواهد داد […] Leclere با اشاره به اینکه اکسپلویت Ledger Connect در 14 دسامبر نمونه بارز حمله پیشرفته است، گفت: «از تاکتیک‌های مهندسی اجتماعی متناسب با زمینه رمزنگاری استفاده می‌کند.

ادامه مطلب


نویسنده: Tom Mitchelhill

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید