وضعیت فعلی کریپتو چقدر بد است؟ تحلیلگر زنجیره ای توضیح می دهد


علیرغم از دست دادن گسترده اعتماد به ارزهای دیجیتال پس از سقوط FTX، داده های زنجیره ای بیت کوین سرمایه گذاران را امیدوار می کند.

علیرغم رکود بازار و احساسات منفی گسترده در صنعت پس از سقوط FTX، داده‌های زنجیره‌ای هنوز دلایل صعودی بیت کوین را نشان می‌دهد.

همان‌طور که ویل کلمنته، تحلیل‌گر زنجیره‌ای اشاره می‌کند، کافی است به موقعیت‌های بیت‌کوین دارندگان بلندمدت آن‌ها نگاهی بیندازیم: سودآوری آنها علیرغم اینکه در پایین‌ترین حد خود بوده، به بالاترین حد خود رسیده است.

دارندگان بلندمدت به شدت در بازار نزولی خرید می کنند. زمین را گذاشتند[…] و سپس این دارندگان طولانی مدت دارایی های خود را بین شرکت کنندگان جدید بازار در بازار گاوی توزیع می کنند.

از نظر کلمنته، روند مثبت دیگری که پس از فروپاشی FTX قابل ذکر است این است که کاربران معمولی کریپتو به طور فزاینده ای از صرافی ها خارج می شوند و مسئولیت سکه های خود را بر عهده می گیرند.

بر اساس تحلیل کلمنته، این امر با افزایش خروج سرمایه از مبادلات به کیف پول‌های خودسرپرست و همچنین افزایش میزان عرضه توسط سازمان‌هایی که دارای 0.1 تا 1 بیت کوین هستند، نشان داده می‌شود.

«با ترکیب این دو معیار، این تصویر از سکه‌هایی که از مبادلات به این کیف‌پول‌های نگهبانی برای خرده‌فروش‌های متوسط ​​روزانه می‌آیند را دریافت می‌کنید. و من فکر می کنم که این بسیار مثبت است.”

مصاحبه کامل را ببینید و فراموش نکنید که برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بارقه امیدی که پس از سقوط FTX رخ داد مشترک شوید!


نویسنده: Marco Castrovilli

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید