معامله گران گزینه های بیت کوین برای بحران بانکی ایالات متحده چگونه قرار می گیرند؟


ارزش کلی بازار کریپتو ثابت است، اما بازارهای مشتقات بیت کوین نشان می دهد که معامله گران حرفه ای انتظار اصلاح قیمت عمده ای ندارند.

در 14 روز گذشته، بازارهای کریپتو در محدوده باریکی 7.1 درصدی معامله می‌شوند. به عبارت دیگر، سرمایه‌گذاران تمایلی به شرط‌بندی جدید تا زمانی که شفافیت نظارتی اضافی در دسترس نباشد، به خصوص در ایالات متحده ندارند.

ارزش کل بازار کریپتوها در هفت روز منتهی به 4 می افزایش یافته است، به ویژه کاهش 1.1 درصدی قیمت بیت کوین (BTC)، از دست دادن 0.2 درصدی اتر (BTC) و 1 درصد معاملات BNB. 1٪ کاهش یافته و به 1.2 دلار رسیده است. تریلیون دلار در نتیجه کاهش 4 درصدی.

کل ارزش بازار ارزهای دیجیتال به دلار، 12 ساعت. منبع: TradingView

توجه داشته باشید که دقیقاً همان محدوده 1.16 تریلیون دلاری تا 1.22 تریلیون دلاری کل ارزش بازار دوازده روز بین 29 مارس و 10 آوریل قبل بود. نیروهای متضاد: عدم قطعیت نظارتی که آن را پایین می آورد و بحران بانکی که قیمت ها را بالا می برد می تواند دلیل کسری باشد. خطر اشتها در هر دو طرف

سرکوب کریپتو SEC می تواند نتیجه معکوس داشته باشد

به عنوان مثال، صرافی کوین بیس با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) بر سر نیاز به قوانین واضح برای تجارت دارایی های دیجیتال مبارزه می کند. پس از آن که بازار سهام در 22 مارس اخطار ولز مبنی بر “تهدید قانونی” به دلیل “نقض احتمالی قوانین اوراق بهادار” دریافت کرد، سهام بالاتر بود.

با این حال، تصمیم نهایی به نفع Coinbase بود زیرا دادگاه به SEC دستور داد تا قوانین امنیتی برای دارایی های دیجیتال را ظرف ده روز روشن کند.

از سوی دیگر، به نظر نمی رسد که بحران بانکی پس از اعلام وام دهنده PacWest Bancorp که در حال بررسی خرید است، فروکش نکرده باشد. این موسسه مالی منطقه‌ای 40 میلیارد دلار دارایی داشت، اما حدود 80 درصد از دفتر وام آن به املاک تجاری و وام‌های مسکن مسکونی اختصاص داشت، صنعتی که با افزایش نرخ بهره گرفتار شده بود.

روند اخیر کریپتوها نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاران در انجام شرط‌بندی‌های جدید مردد هستند تا زمانی که شفافیت بیشتری در مورد اینکه آیا خزانه‌داری ایالات متحده به تزریق نقدینگی برای مهار تورم و بحران بانکی که به حرکت مثبت دارایی‌های کمیاب دامن زده است، ادامه خواهد داد یا خیر.

مشتقات BTC و ETH تقاضای آرامی از خرس ها نشان می دهند

قراردادهای دائمی، همچنین به عنوان سوآپ معکوس شناخته می شوند، نرخ پنهانی دارند که معمولاً هر هشت ساعت یک بار شارژ می شود. صرافی ها از این کارمزد برای جلوگیری از عدم تعادل ریسک ارز استفاده می کنند.

نرخ مثبت تامین مالی نشان می دهد که بلندمدت (خریداران) اهرم بیشتری را طلب می کنند. با این حال، برعکس زمانی اتفاق می‌افتد که موقعیت‌های فروش (فروشندگان) به اهرم اضافی نیاز دارند و باعث می‌شوند نرخ تامین مالی منفی شود.

معاملات آتی دائمی نرخ سرمایه 7 روزه را در 4 مه انباشته کردند. منبع: Coinglass

نرخ تامین مالی هفت روزه برای بیت کوین و اتر خنثی بود و نشان داد که تقاضای اهرمی بلند مدت (خریداران) و کوتاه مدت (فروشندگان) با استفاده از قراردادهای آتی دائمی متعادل است. BNB تنها استثنا بود، زیرا پوزیشن های فروش نزولی بودند و 1.4 درصد در هفته برای باز نگه داشتن موقعیت های خود پرداخت می کردند.

برای حذف عوامل خارجی که ممکن است فقط بر بازارهای آتی تأثیر گذاشته باشند، معامله گران می توانند با اندازه گیری اینکه آیا فعالیت بیشتری از طریق گزینه های خرید (خرید) یا خرید (فروش) انجام می شود، احساسات بازار را بسنجند. به طور کلی، گزینه های فراخوان برای استراتژی های صعودی استفاده می شود در حالی که گزینه های فروش برای استراتژی های نزولی استفاده می شود.

انقضای آپشن ها می تواند تاثیر قابل توجهی بر بازار داشته باشد، به خصوص اگر قراردادهای زیادی وجود داشته باشد. هنگامی که قراردادهای اختیار معامله منقضی می شود، دارندگان این قراردادها ممکن است انتخاب کنند که از حقوق خود استفاده کنند، که منجر به فشار خرید یا فروش بر دارایی پایه می شود. این می تواند منجر به افزایش نوسان قیمت بیت کوین شود و در نتیجه مزیت 575 میلیون دلاری برای گاوها به همراه داشته باشد که آخرین بار در 28 آوریل به پایان رسید.

نسبت تماس به تماس 0.70 نشان می دهد که نرخ باز شدن گزینه فروش از تماس های صعودی بیشتر عقب مانده است و بنابراین صعودی است. در مقابل، اندیکاتور 1.40 از گزینه های قراردادی پشتیبانی می کند که می توانند نزولی در نظر گرفته شوند.

نرخ فروش حجم گزینه BTC. منبع: Laevitas.ch

نرخ خرید حجم گزینه های بیت کوین از 26 آوریل کمتر از 0.90 است و گزینه های تماس خنثی به بالا ترجیح داده می شود. مهمتر از آن، حتی اگر بیت کوین برای مدت کوتاهی در اول ماه مه به 27700 دلار کاهش یافت، افزایش قابل توجهی در تقاضا برای گزینه های فروش محافظ مشاهده نشد.

مرتبط با: سهام بانک های منطقه ای ایالات متحده سقوط کرد زیرا فدرال رزرو سیستم بانکی را “جامد” توصیف کرد

سرمایه گذاران احتمال شکست بالای 1.2 میلیون دلار را کمتر از قیمت گذاری می کنند

بازار آپشن‌ها نشان می‌دهد که نهنگ‌ها و سازندگان بازار حتی پس از سقوط ۷.۸ درصدی بیت‌کوین در ۱ می، نمی‌خواهند موقعیت‌های محافظتی اتخاذ کنند. با این حال، با توجه به تقاضای پایدار در بازارهای آتی، به نظر می رسد معامله گران برای انجام شرط بندی های اضافی مردد هستند تا زمانی که مشخص شود آیا خزانه داری ایالات متحده ادامه خواهد داد یا خیر. برای نجات بخش بانکداری منطقه ای مشکل دار.

مشخص نیست که آیا کل ارزش بازار می تواند سد 1.22 تریلیون دلاری را بشکند یا خیر. اما یک چیز مطمئن است: معامله‌گران حرفه‌ای روی کاهش قیمت کریپتو شرط‌بندی نمی‌کنند، با توجه به اینکه تقاضای فروش محافظتی کم شده است.

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه سرمایه گذاری نیست. هر حرکت سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک است و خوانندگان باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهند.


نویسنده: Marcel Pechman

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *