همسرش بیت کوین شوهرش را در جریان دادرسی طلاق پیدا کرد


این زن در ابتدا مشکوک بود که شوهرش که سالانه 3 میلیون دلار درآمد داشت، تمام دارایی هایی را که در زمان طلاق بین آن دو تقسیم می شد، فاش نکرده بود.

پرونده طلاق یک زوج نیویورکی زمانی تغییر کرد که یک حسابدار پزشکی قانونی به ردیابی 12 بیت کوین (BTC) که شوهر قصد داشت از همسرش پنهان کند، کمک کرد.

زن و شوهر مورد بحث 10 سال بود که ازدواج کرده بودند، اما همسر مرد مشکوک بود که شوهرش همه دارایی های خود را فاش نکرده است که پس از طلاق بین آنها تقسیم می شد. این زن خانه دار با نام مستعار ساریتا به CNBC توضیح داد که شوهرش سالانه 3 میلیون دلار درآمد دارد که نشان دهنده دارایی های اعلام شده او نیست.

این زن یک حسابدار پزشکی قانونی منصوب کرد که در نهایت متوجه شد که شوهرش 12 بیت کوین به ارزش تقریبی 500000 دلار ذخیره شده در یک کیف پول رمزنگاری نامشخص را فاش نکرده است. ساریتا که هیچ ایده ای در مورد سرمایه گذاری بیت کوین ندارد، گفت:

من حتی فکری هم نکردم زیرا اینطور نبود که در مورد آن بحث کنیم یا با هم سرمایه گذاری کنیم. این قطعا یک شوک بود.»

در نتیجه، شوهر این زن باید راه خود را با برخی از دارایی های BTC خود جدا کند. با توجه به اینکه فناوری بلاک چین از همه تراکنش‌ها محافظت می‌کند و به عوامل خارجی اجازه نمی‌دهد ورودی‌ها را تغییر یا حذف کنند، ردیابی سرمایه‌گذاری‌های کریپتو آسان‌تر از همتایان فیات آن‌ها است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فناوری اساسی که بیت کوین را ممکن می کند، مقاله Cointelegraph در مورد بلاک چین را بررسی کنید.

مرتبط با: بانک “Big 4” استرالیا آزمایش بلوک های پرداخت ارزهای دیجیتال را آغاز کرد

در مقابل، متاورس، یکی از جدیدترین نوآوری های رمزنگاری، به مکانی محبوب برای گره زدن زوج ها در سراسر جهان تبدیل شده است.

از سال 2021، زوج‌های بی‌شماری در فضاهای مجازی مبتنی بر متاورس ازدواج کرده‌اند و به اعضای خانواده و دوستان اجازه می‌دهند شاهد رویدادهای شادی باشند.

مجله: “مسئولیت اخلاقی”: آیا بلاک چین واقعاً می تواند اعتماد به هوش مصنوعی را افزایش دهد؟


نویسنده: Arijit Sarkar

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *