صرافی هات بیت عملیات را متوقف کرد و از کاربران خواست وجوه خود را برداشت کنند


هات بیت گفت صرافی های متمرکز در حال پیچیده تر شدن هستند و تاکید کرد که “بعید است که با روندهای بلندمدت مواجه شود.”

این صرافی در بیانیه ای اعلام کرد، از زمانی که یکی از اعضای سابق تیم آن در آگوست 2022 مورد بررسی قرار گرفت، شرایط کاری بدتر شده است. به گفته صرافی، تحقیقات آنها را مجبور کرد تا هفته ها تجارت خود را متوقف کنند.

علاوه بر این، هات بیت همچنین به رویدادهای مختلفی در فضای کریپتو اشاره کرد که در سقوط آن نقش داشتند. این صرافی از سقوط صرافی FTX و بحران های بانکی که منجر به رخداد کاهش نرخ ارز USD Coin (USDC) شد به عنوان دلایل بدتر شدن جریان نقدی اشاره کرد. هات بیت گفت که این رویدادها باعث خروج مداوم وجوه از مبادلات متمرکز شده است.

جدای از اینها، تیم هات بیت همچنین معتقد است که صرافی های متمرکز در حال تبدیل شدن به “به طور فزاینده ای دست و پا گیر” و “بعید است که با روندهای بلندمدت مواجه شوند.” صرافی گفت تنها گزینه این است که یا غیرمتمرکزتر شویم یا مقرراتی را اتخاذ کنیم.

این صرافی همچنین حملات سایبری مکرر و بهره برداری از «نقص های پروژه توسط کاربران مخرب» را دلیل فروپاشی خود عنوان کرد.

مرتبط با: مایکل لوئیس نویسنده Big Short تقریباً آماده انتشار کتابی در SBF است

وقتی اعلام شد، چند نفر از اعضای جامعه گزارش شده است که نمی توانند وجوه خود را از بورس خارج کنند.

صرافی کریپتو هات بیت اعلام کرده است که از 22 می تمام فعالیت های خود را متوقف می کند. صرافی از همه کاربران خود خواسته است تا قبل از ساعت 04:00 UTC در 21 ژوئن وجوه خود را برداشت کنند.

برخی همچنین به اعضای انجمن در مورد پیوندهای فیشینگ هشدار دادند. جعلی صرافی رسمی هات بیت در گوگل.

در حالی که Hotbit استقبال خود را دریافت می کند، صرافی های دیگر همچنان ادامه دارند و کمپین هایی را برای رفع مشکلات در فضای کریپتو راه اندازی می کنند. صرافی کریپتو کوین‌بیس اخیراً کمپینی را راه‌اندازی کرده است که می‌گوید «سیستم را به‌روزرسانی کنید». از سوی دیگر، OKX قدمی فراتر گذاشته و می‌خواهد «سیستم را به طور کامل بازنویسی کند».

مجله: Ordinals بیت کوین را به نسخه بدتر اتریوم تبدیل کردند – آیا می توانیم آن را برطرف کنیم؟
نویسنده: Ezra Reguerra

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید