استیون کینگ، افسانه ترسناک، توییت هوش مصنوعی «طوفان» را منتشر کرد


فهرست

  • استفن کینگ به هوش مصنوعی می پردازد
  • طوفان ها به نام های انسانی داده می شوند

نویسنده افسانه ای استفن کینگ که کتاب های پرفروش در ژانرهای ترسناک و ماوراء طبیعی نوشته است، توییتی در مورد هوش مصنوعی و تأثیر آن بر زندگی روزمره در ایالات متحده منتشر کرد و به مخاطبان 7.1 میلیونی در پلتفرم رسانه اجتماعی X رسید.

استفن کینگ به هوش مصنوعی می پردازد

کینگ در توییت خود درباره منشأ نام‌های طوفان تعجب کرد و پرسید که آیا این نام‌ها توسط نرم‌افزار هوش مصنوعی تولید شده‌اند؟ نویسنده هیچ مثالی از اینکه دقیقاً منظورش چیست را ذکر نکرده است، اما احتمالاً منظور او روند در ایالات متحده است که طوفان ها و گردبادها را نام های مردانه و زنانه می دهند.

اما سنت استفاده از نام انسان برای اشاره به طوفان به صدها سال قبل باز می گردد. نام‌گذاری طوفان‌ها در هند غربی بر اساس روز قدیس خاصی که طوفان در آن رخ داده بود، شروع شد.

مرتبط با

طوفان ها به نام های انسانی داده می شوند

II. در طول جنگ جهانی دوم، طوفان ها برای اولین بار با استفاده از تعیین طول و عرض جغرافیایی مکان هایی که در آن رخ داده اند، نام گذاری شدند. با این حال، حفظ این نام ها و انتقال آن به مردم دشوار بود. به همین دلیل هواشناسان به این فکر افتادند که طوفان ها را به نام همسر و دوست دختر خود نامگذاری کنند. این عمل در اقیانوس آرام آغاز شد، جایی که این نام های طوفان و طوفان به راحتی قابل یادآوری بود. آنها بعداً برای اقیانوس اطلس نیز پذیرفته شدند.

سپس سازمان جهانی هواشناسی از طوفان، گردباد و … خبر می دهد. او شروع به دادن وقایع نه تنها نام های زن، بلکه نام های مرد نیز کرد.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید