اولین ETF بیت کوین هنگ کنگ توسط Top Expert فاش شد


معرفی ETF های بیت کوین و اتریوم در هنگ کنگ توجه زیادی را از سوی تحلیلگران مالی به خود جلب کرده است. اریک بالچوناس، کارشناس ارشد ETF بلومبرگ، بینشی از عملکرد اولیه و نتایج این راه اندازی ها ارائه کرد.

با رسیدن حجم معاملات به 12.4 میلیون دلار در روز اول، که برای بازار هنگ کنگ مهم است، دارایی های تحت مدیریت تصویر جدی تری را ترسیم می کنند. China AMC پیشتاز است و 141 میلیون دلار از کل دارایی های اختصاص داده شده به بیت کوین و برخی از اتریوم را گزارش می دهد.

بالچوناس تاکید کرد که ارقام تجاری ممکن است در مقایسه با بازار ایالات متحده کم به نظر برسند، اما تعدیل اندازه بازار دیدگاه متفاوت تری را ارائه می دهد.

منبع: اریک بالچوناس

در مقایسه، ایالات متحده دارای 740 میلیون دلار دارایی و 4.6 میلیارد دلار حجم تجارت است. با این حال، با توجه به مقیاس بازار، ETF های هنگ کنگ پتانسیل امیدوارکننده ای را نشان می دهند. ETF بیت کوین چین AMC علیرغم اندازه نسبی آن در مقایسه با ایالات متحده، به سرعت خود را در میان محصولات برتر در بخش بازار تثبیت کرد.

Balchunas با بازار هنگ کنگ به عنوان بخشی از همتای ایالات متحده خود رفتار می کند و آن را به عنوان “بازار ETF برای مورچه ها” توصیف می کند. با این حال، او خاطرنشان می‌کند که زمان‌بندی راه‌اندازی ETF در هنگ کنگ، مطابق با دوره‌ای از کندی در بازار ایالات متحده، سودمند به نظر می‌رسد.

این نشان می دهد که جریان ورودی بیش از 141 میلیون دلار می تواند روندهای منفی در ایالات متحده را خنثی کند و خوش بینی را برای چشم انداز ETF ارز دیجیتال در هنگ کنگ ایجاد می کند.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید