HashKey، اولین صرافی کریپتو خرده فروشی مجوزدار هنگ کنگ، روند صعودی 2024 را هدف قرار داده است.


HashKey اولین صرافی خرده‌فروشی ارز دیجیتال دارای مجوز است که در هنگ کنگ فعالیت می‌کند و پیش‌بینی می‌کند که صنعت Web3 به طور گسترده در منطقه اداری ویژه رشد کند.

پس از اینکه HashKey خدمات تجارت خرده فروشی خود را به صورت زنده برای کاربران در منطقه اداری ویژه چین در 28 آگوست راه اندازی کرد، معامله گران خرده فروشی ارزهای دیجیتال هنگ کنگ اکنون به یک صرافی ارز دیجیتال مبتنی بر محلی دسترسی دارند.

این شرکت قبلاً مجاز به ارائه خدمات به سرمایه گذاران حرفه ای و نهادی بود، سپس مجوزهای نوع 1 و نوع 7 توسط کمیسیون اوراق بهادار و آتی هنگ کنگ (SFC) در 3 اوت اعطا شد. این امر راه را برای تبدیل شدن به اولین صرافی خرده فروشی مجاز برای هنگ هموار کرد. Cong.

ارقام مربوط به خزانه داری، بانکداری، حسابداری و اکوسیستم Web3 هنگ کنگ آغاز تجارت خرده فروشی در مرکز موزه دریایی بود.

همانطور که Cointelegraph قبلا گزارش داده بود، صرافی اکنون جفت های معاملاتی را برای دلار هنگ کنگ (BTC/USD و ETH/USD) و بیت کوین (BTC) و Ethereum (ETH) ارائه می دهد و قصد دارد پس از راه اندازی توکن های بیشتری را برای کاربران خرده فروشی لیست کند. HashKey همچنین اعلام کرد که از سپرده گذاری و برداشت دلار آمریکا و هنگ کنگ پشتیبانی می کند.

مرتبط: رهبر نظارتی هنگ کنگ آن را به یک مرکز بزرگ رمزنگاری تبدیل کرده است

یکی از سخنگویان این شرکت به کوین تلگراف گفت که HashKey چشم انداز خوش بینانه ای در مورد توسعه Web3 در منطقه دارد که با حمایت دولت و SFC پشتیبانی می شود. بازار سهام قصد دارد تا پایان سال 2023 به 500000 تا 1 میلیون کاربر در ترکیه و خارج از کشور برسد.

نماینده HashKey اضافه کرد که صرافی پیش‌بینی می‌کند که بین سال‌های 2024 تا 2025 یک بازار صعودی جدید ارزهای دیجیتال پدیدار شود. با توجه به اینکه اکنون سرمایه‌گذاران خرده‌فروشی توانایی خرید و تجارت ارزهای دیجیتال را دارند، این شرکت پیش‌بینی می‌کند که پایگاه کاربران رمزنگاری هنگ‌کنگ به بین 10 تا 15 میلیون نفر افزایش یابد. دو سال آینده

در بیانیه‌ای توسط Livio Weng، مدیر ارشد اجرایی HashKey Group، او اهمیت نظارت نظارتی مثبت از سوی دولت هنگ کنگ و SFC را به عنوان محرک اصلی رشد برای اکوسیستم Web3 برجسته کرد:

“ظهور انطباق مقررات در هنگ کنگ استعداد و سرمایه Web3 را از سراسر جهان جذب می کند و در نتیجه نوآوری های فنی و تجاری را سرعت می بخشد.”

ونگ افزود که محیط ایجاد شده در هنگ کنگ می تواند “یک چرخه توسعه پربار در صنعت” را با پارامترهای نظارتی مثبت ایجاد کند که منطقه را به عنوان یک جایگزین بالقوه برای استقرار شرکت های Web3 قرار می دهد.

صرافی HashKey بر روی موتور HEX اجرا می شود که به عنوان یک سیستم معاملاتی با کارایی بالا ارائه می کند که می تواند 5000 تراکنش در ثانیه را پردازش کند.

صرافی همچنین تعدادی از الزامات نظارتی را مطابق با دستورالعمل های هنگ کنگ، از جمله اسکن دقیق کاربر، ممیزی AML و نظارت بر تراکنش در سراسر عملیات خود، اتخاذ کرده است.

HashKey همچنین دارای مجوز برای ذخیره وجوه مشتری و شرکت های بزرگ است و بیان می کند که خط مشی آن الزام می کند که 98٪ از ارزهای دیجیتال تحت مدیریت در کیف پول های سرد ذخیره شوند.

پذیرش مثبت ارزهای دیجیتال هنگ‌کنگ، اما با مقررات قانونی، توجه بازیگران جهانی مانند Binance را نیز به خود جلب کرده است، که در بحث‌های عمومی و سیاست‌گذاری شرکت داشته‌اند، همانطور که قبلاً در Cointelegraph پوشش داده شده بود.

OSL همچنین ارتقای مجوز خود را از SFC در 3 اوت اعلام کرد. به این ترتیب، کارگزاری، صرافی و ارائه دهنده حضانت می توانند خدمات خود را به مشتریان خرده فروشی در هنگ کنگ ارائه دهند. کوین تلگراف با این شرکت تماس گرفته است تا ببیند آیا از زمان اعلام این خبر، کاربران خرده فروشی را می پذیرد یا خیر.

مجله: ریسک سپرده: صرافی های رمزنگاری واقعاً با پول شما چه می کنند؟


نویسنده: Gareth Jenkinson

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید