بانک مجازی هنگ کنگ برای ارائه تبدیل و حساب های رمزنگاری شده: گزارش


خدمات حساب برای شرکت های رمزنگاری در زمانی ظهور می کنند که شرکت های مستقر در ایالات متحده در تلاش برای یافتن شرکای بانکی محلی هستند و اغلب به خارج از کشور نگاه می کنند.

ZA Bank، بزرگترین بانک مجازی هنگ کنگ از نظر دارایی، قرار است خدمات حساب رمزنگاری را ارائه دهد و مبادلات کریپتو فیات را تسهیل کند.

طبق گزارش بلومبرگ در 12 آوریل، این بانک به عنوان یک بانک تسویه حساب عمل می کند تا امکان برداشت سپرده های رمزی در صرافی های مجاز به دلار هنگ کنگ، یوان چین و دلار آمریکا را فراهم کند و همچنین خدمات حسابداری را به شرکت های رمزنگاری ارائه خواهد کرد.

حساب‌های شرکت‌های رمزنگاری محلی به دنبال آزمایشی در یک سندباکس نظارتی شامل نزدیک به 100 شرکت است، اما مدیر عامل ZA Bank، رونالد یو، خاطرنشان کرد که به دلیل محدودیت‌های این کشور، به مشتریانی از سرزمین اصلی چین خدمات داده نخواهد شد.

Iu اضافه کرد که تبدیل ارز در حال حاضر تنها توسط دو صرافی مجاز رمزنگاری شده در هنگ کنگ، HashKey و OSL ارائه می شود.

بانک ZA اعلام کرد که پس از اخذ مجوز در صرافی های دیگر نیز همین سرویس را ارائه خواهند کرد.

مرتبط با: اروپا و آسیا، نه ایالات متحده، رهبر بلاک چین خواهند بود

Iu می‌افزاید: در حالی که شرکت‌های رمزنگاری در ایالات متحده در پی فروپاشی بانک‌های سیلیکون ولی بانک، بانک Silvergate و Signature Bank برای یافتن شرکای بانکی در تلاش هستند تا شرکای بانکی پیدا کنند، به نظر می‌رسد ZA Bank مستقر در هنگ کنگ راه‌حلی بالقوه به شرکت‌ها ارائه می‌دهد. :

برای ده ها شرکت علاقه مند، بزرگ و کوچک، در خارج از کشور و در داخل، مهمترین دغدغه آنها داشتن راهی برای انجام کارهاست.

اعلامیه ZA Bank به دنبال تلاش‌های هماهنگ تنظیم‌کنندگان هنگ‌کنگ برای تبدیل منطقه به یک مرکز ارزهای دیجیتال است و بسیاری در جامعه رمزنگاری معتقدند رویکرد هنگ‌کنگ در مقایسه با خصومت تنظیم‌کننده‌های ایالات متحده به آنها کمک می‌کند تا در تلاش‌های خود موفق شوند.

بانک‌های دولتی چین همچنین به نقل از شرکت‌های رمزنگاری به شهر علاقه نشان داده‌اند و خدمات بانکی را به شرکت‌های رمزنگاری ارائه می‌کنند یا با آنها تحقیقات انجام می‌دهند.

آسیا اکسپرس: بازار سهام ژو سو با 13.64 دلار در akshual معامله شد، Huobi در بحران.
نویسنده: Luke Huigsloot

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید