هنگ کنگ پس از پخش جریانی Web3 «معنف‌کننده» برای مشاوره به ژاپن روی می‌آورد


هنگ کنگ به دنبال راهنمایی ژاپن برای تبدیل شدن به یک محیط دوستانه برای ارزهای دیجیتال پس از پاسخی قاطع به سرمایه گذاری Web3 است.

کینگ لیونگ، یکی از مقامات فین‌تک، از ژاپن دیدن کرد تا با سیاست‌گذاران و قانون‌گذاران در توکیو صحبت کند تا با توجه به تعهد هنگ‌کنگ به توسعه زیرساخت ارزهای دیجیتال، ایده‌ی دارایی‌های دیجیتال Web3 را بهتر درک کند.

کینگ در مصاحبه ای با جسی کوگلان، خبرنگار Cointelegraph گفت که درک منطق پشت طراحی ژاپنی این مقررات ارزش سفر را دارد.

در ماه اکتبر، هنگ کنگ تلاش‌هایی را برای تثبیت خود به عنوان یک مرکز جهانی پیشرو برای ارزهای دیجیتال با ارائه سیاست‌هایی در داخل مرزهای خود با هدف توسعه یک چارچوب قانونی ارز دیجیتال برای این صنعت آغاز کرد.

کینگ همچنین در مورد صحبت با بازیگران صنعت برای به دست آوردن یک دیدگاه جامع صحبت کرد. به گفته کینگ، یافته‌های حاصل از بازدید وی به سیاست‌گذاران و تنظیم‌کننده‌های هنگ‌کنگ گزارش می‌شود تا در بررسی پیش‌نویس مقررات شهر در مورد دارایی‌های دیجیتال لحاظ شود.

کینگ توضیح داد که دارایی‌های دیجیتال، از جمله اوراق قرضه توکن شده و سایر دارایی‌ها مانند جریان‌های درآمد توکن شده از پروتکل‌های اینترنتی (IP)، احتمالاً برای ایجاد جریان‌های درآمدی کسب درآمد خواهند شد. این پاسخی به اهمیت استراتژیک وب 3 و رمزنگاری در زمینه توسعه اقتصادی هنگ کنگ بود و در راستای یکی از بحث های او در ژاپن بود.

مرتبط با: صندوق هنگ کنگ قصد دارد 100 میلیون دلار برای سرمایه گذاری در حوزه کریپتو جمع آوری کند

به گفته کینگ، “InvestHK انتظار این سطح فوق العاده و فوق العاده از اشتیاق را نداشت.” او با دریافت آماری مبنی بر اینکه هنگ کنگ بیش از 100 حادثه مرتبط با وب 3 یا دارایی دیجیتال را تنها در ماه های مارس و آوریل تجربه کرده است، این موضوع را نگران کننده توصیف کرد. به طور طبیعی، کینگ اظهار داشت که دولت با حداکثر سرعت ممکن کار می کند، اگرچه نمی تواند نیازهای بازار را به طور کامل برآورده کند.

کینگ در مورد اینکه آیا دولت برای این طرح‌های Web3 آماده است یا خیر، گفت که پروژه‌ها ممکن است تا اول ژوئن آماده نشوند و دولت فقط باید کارهایی را که بیشترین تأثیر را دارند اولویت‌بندی کند و ابتدا آنها را انجام دهد.

مجله: دیوانگی ارزهای دیجیتال هنگ کنگ، توکن DeFi تا 550 درصد، NBA China NFT – آسیا اکسپرس


نویسنده: Amaka Nwaokocha

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید