صندوق هنگ کنگ قصد دارد 100 میلیون دلار برای سرمایه گذاری در حوزه کریپتو جمع آوری کند


پایتخت جدید هنگ کنگ بر بازار منطقه ای تمرکز خواهد کرد و استارت آپ های وب 3 را در آغوش می کشد.

با باز شدن مجدد هنگ کنگ به بازار ارزهای دیجیتال، سرمایه گذاران محلی یک صندوق ۱۰۰ میلیون دلاری برای تامین مالی بخش دیجیتال راه اندازی می کنند. صندوق جدید که ProDigital Future نام دارد، شرکت های بازار محور وب 3 منطقه ای را در مراحل اولیه خود هدف قرار خواهد داد.

طبق گزارش بلومبرگ در 30 مارس، ProDigital Future دوره جمع‌آوری سرمایه شش ماهه خود را با حدود 30 میلیون دلار در جیب خود به پایان رساند، اما قصد دارد این مبلغ را تا پایان سال 2023 به 100 میلیون دلار افزایش دهد.

این صندوق توسط بن نگ، شریک شرکت سهامی SAIF Partners مستقر در هنگ کنگ، و کرت شی، سرمایه گذار قدیمی فناوری از چین، رهبری می شود. در این مرحله، Sunwah Kingsway Capital Holdings و Golin International Group از قبل برای حمایت از صندوق وارد عمل شده اند.

همانطور که آقای شی به خبرنگاران گفت، در حالی که سرمایه‌گذاران در مورد سرمایه‌گذاری پول خود در پروژه‌های رمزنگاری محتاط هستند، فرآیند جمع‌آوری سرمایه تاکنون «نسبتاً روان» بوده است. بنا به گزارش ها، نه تنها سرمایه گذارانی از هنگ کنگ، بلکه برخی از دفاتر خانوادگی از چین، استرالیا و سنگاپور نیز به ProDigital Future پیوسته اند.

این صندوق “هنگ کنگ و سیاست های آن را پذیرفته است” اما همچنین قصد دارد در “اروپا و ایالات متحده” در کنار استرالیا و سنگاپور حضور داشته باشد.

ProDigital Future قبلاً در شش پروژه دارایی دیجیتال سرمایه گذاری کرده است، با شرکت متاورس GigaSpace و One Future Football، یک لیگ فوتبال دیجیتال از استرالیا که در حال حاضر در حالت مخفی کار است.

مرتبط با: OKX قصد دارد در استرالیا گسترش یابد و دلیل آن “اشتهای زیاد” برای ارزهای دیجیتال است

در اکتبر سال گذشته، دولت هنگ کنگ ایده ارائه لایحه خود را برای تنظیم رمزارزها مطرح کرد و در 20 فوریه، کمیسیون اوراق بهادار و آتی هنگ کنگ یک پیشنهاد رژیم برای مبادلات ارزهای دیجیتال منتشر کرد که در سال جاری اجرایی خواهد شد. ژوئن. .

رژیم با الزام بازیگران بالقوه بازار به رعایت تعدادی از پیش نیازها، از جمله ذخیره امن دارایی ها، مشتری خود را بشناسید (KYC)، مبارزه با پولشویی/مبارزه با تامین مالی تروریسم (AML/CFT) یک روش صدور مجوز لازم را پیشنهاد می کند. .


نویسنده: David Attlee

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید