First Digital Group مستقر در هنگ کنگ استیبل کوین قابل تبدیل با پشتوانه دلار آمریکا را راه اندازی کرد


شرکت اعتماد هنگ کنگ می گوید FDUSD جدید ثبات دلار آمریکا را با قابلیت اطمینان مقررات آسیایی ترکیب می کند.

First Digital Group، یک شرکت متولی و اعتماد واجد شرایط مستقر در هنگ کنگ، در تاریخ 1 ژوئن اعلام کرد که اولین استیبل کوین دیجیتال USD (FDUSD) را با دلار آمریکا راه اندازی کرده است. استیبل کوین جدید به عنوان قابل برنامه ریزی و قابلیت اجرای قراردادها توصیف می شود. خدمات امانی و بیمه واسطه. BNB روی Smart Chain اجرا خواهد شد.

FDUSD توسط First Digital Labs، یکی از شرکت‌های تابعه First Digital Trust، دارایی دیجیتال اصلی، که تحت فرمان سرپرستان هنگ کنگ تنظیم می‌شود، صادر می‌شود. طبق قانون، FDUSD یک به یک توسط ذخایر دلار آمریکا یا دارایی‌های بسیار نقدشونده و با کیفیت بالا که در مؤسسات مالی تحت نظارت آسیایی نگهداری می‌شوند و نمی‌توانند با سایر دارایی‌های First Digital ترکیب شوند، پشتیبانی می‌شود.

وینسنت چوک، مدیرعامل First Digital در بیانیه ای گفت:

“فرست دیجیتال کاملاً متعهد به انطباق با مقررات است تا استاندارد جدیدی برای مشروعیت در این فضا تعیین کند.”

علاوه بر این، این شرکت متعهد شد که “به طور کامل از قوانین و مقررات قابل اجرا و آتی پیروی کند” و “در شکل دادن به توسعه آنها، از جمله شکل دادن به رژیم های نظارتی که FDUSD و/یا First Digital ممکن است تحت آن قرار گیرند، مشارکت کند.” آینده قابل پیش بینی.”

استیبل کوین برای دلار آمریکا در دسترس خواهد بود.

مطالب مرتبط: First Digital Trust بودجه 2.15 میلیون دلاری را برای خدمات پرداخت دیجیتال آسیایی اعلام کرد

راه‌اندازی FDUSD با اولین روز تجارت خرده‌فروشی ارزهای دیجیتال در هنگ‌کنگ مطابق با دستورالعمل‌های نظارتی جدید است که باعث افزایش سریع فعالیت‌های مرتبط با رمزنگاری در استان شده است زیرا چندین شرکت به پلتفرم‌های تجارت باز متوسل می‌شوند.

علاوه بر این، اداره پولی هنگ کنگ یک پروژه آزمایشی ارز دیجیتال بانک مرکزی e-HKD را با مشارکت 16 شرکت از بخش‌های پرداخت مالی و فناوری راه‌اندازی کرد.

مجله: کوین‌های ناپایدار: از بین رفتن نرخ ارز، عملیات بانکی و سایر خطرات ظاهر می‌شوند
نویسنده: Derek Andersen

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید