تاریخچه پشت دوج کوین با فرا رسیدن چهاردهمین سالگرد آن فاش شد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • چهاردهمین سالگرد کابوسو به صورت آنلاین ظاهر می شود
  • سازندگان از Dogecoin پول در نمی آورند

کیف پول محبوب Dogecoin MyDoge در پلتفرم رسانه اجتماعی Twitter/X منتشر شد تا به اشتراک بگذارد که امروز چهاردهمین سالگرد آغاز تاریخچه رمزارز اصلی میم DOGE است، حتی قبل از ایجاد و عرضه این سکه در سال 2013.

تاریخچه DOGE، SHIB و برخی دیگر از ارزهای رمزنگاری شده 13 تا 14 سال پیش در فوریه آغاز شد.

چهاردهمین سالگرد کابوسو به صورت آنلاین ظاهر می شود

@MyDogeOfficial توییت کرد که پس از آپلود عکس‌های او از طریق فیس‌بوک توسط صاحبش آتسوکو ساتو (@kabosumama)، جامعه دوج کوین چهاردهمین سالگرد اولین حضور میم نمادین شیبا اینو سگ کابوسو را در اینترنت جشن می‌گرفت: «چیزی شبیه به این سرگرم کننده … وای باشه.”

از دسامبر 2022 هیچ خبری در مورد Kabosu منتشر نشده است. وضعیت سلامتی سگ در آن زمان کاملاً وخیم بود. او نیز در آن سال 17 ساله شده بود و از متوسط ​​شیبا اینوس بزرگتر بود. میانگین طول عمر آنها بین 10 تا 15 سال بود.

یکی دیگر از سگ‌های ویروسی Shiba Inu که پشت میم‌های اینترنتی قرار دارد، “Cheems” با خبرهای غم انگیز خبرساز شد. این سگ محبوب اواخر مرداد ماه سال گذشته از دنیا رفت.

در سال 2013، دو خالق نرم‌افزار، بیلی مارکوس و جکسون پالمر، ارز رمزنگاری شده دوج کوین را ایجاد کردند. نقش مارکوس در اینجا بزرگتر به نظر می رسد زیرا او در واقع کسی بود که کد DOGE را در چند ساعت در خانه ایجاد کرد. برای هر دو خالق، DOGE یک پروژه جانبی بود که آنها به عنوان تقلیدی از بیت کوین انجام دادند. مارکوس این شوخی را با انتخاب دسته توییتر «شیبتوشی ناکاموتو» که هنوز هم در رسانه های اجتماعی استفاده می کند، گسترش داد.

سازندگان از Dogecoin پول در نمی آورند

در حالی که محبوبیت دوج کوین در چند سال گذشته، عمدتاً به لطف ایلان ماسک و عشق به میم ها در سراسر اینترنت افزایش یافته است، بیلی مارکوس چندین بار توییت کرده است که نه تنها از دوج کوین ثروت زیادی به دست آورده است، بلکه این کار را نیز نکرده است. اصلا پولی به دست آورده

هر دو مارکوس و پالمر پروژه را بلافاصله پس از شروع آن، بدون اینکه پروژه را جدی بگیرند، ترک کردند. میم کوین اکنون توسط بنیاد Dogecoin مدیریت می شود. پالمر یک کاربر فعال توییتر نیست و برخلاف مارکوس که گهگاه فالو می کند، در مورد DOGE نظری نمی دهد.

او در توییتی در 12 فوریه بار دیگر اعلام کرد: از DOGE پول در نیاوردم، بسیاری از معامله گران کریپتو این کار را انجام داده اند. در حالی که چند روز پیش Dogecoin از لیست ده برتر CoinMarketCap حذف شد، ارزش بازار آن به 11,863,455,340 دلار می رسد.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید