Hermetica DeFi اولین دلار سنتتیک USDh با پشتوانه بیت کوین را راه اندازی کرد


فهرست

  • اولین استیبل کوین USDh با پشتوانه بیت کوین هرمتیکا راه اندازی شد
  • نوآوری های بیت کوین محور از جانبازان بازار

استیبل کوین جدید از اولین روزهای فعالیت خود به طور کامل در اکوسیستم موجود بیت کوین (BTC) DeFi یکپارچه خواهد شد. همچنین به فرصت های تولید بازده داخلی برای مالکان و سرمایه گذاران در پروتکل های DeFi مجهز خواهد شد.

اولین استیبل کوین USDh با پشتوانه بیت کوین هرمتیکا راه اندازی شد

Hermetica، پروتکل نسل بعدی DeFi که بر روی بیت کوین (BTC) ساخته شده است، مفتخر است که راه اندازی USDh، اولین دلار مصنوعی با پشتوانه بیت کوین را اعلام کند. انتظار می رود در ماه آینده در شبکه اصلی فعال شود، USDh بازدهی تا 25٪ را ارائه می دهد.

این دارایی جدید قرار است به کاربران بیت کوین اجازه دهد تا دلار را نگه دارند، بازده قابل توجهی کسب کنند و به طور کامل در اکوسیستم بیت کوین بدون نیاز به برداشت وجوه از طریق مبادله ارزهای دیجیتال به فیات یکپارچه باقی بمانند.

USDh نشان دهنده یک نوآوری مهم برای علاقه مندان به ارزهای دیجیتال است که به دنبال تنوع بخشیدن به دارایی های خود بدون کنار گذاشتن امنیت بلاک چین بیت کوین (BTC) هستند، علاقه مشترک بسیاری از کاربران بیت کوین.

جاکوب شیلینگر، مدیر عامل هرمتیکا به اهمیت انتشار USDh برای کل اکوسیستم بیت کوین (BTC) اشاره می کند:

ما هیجان زده هستیم که امروز با برخی از بزرگترین مشکلات موجود در اکوسیستم بیت کوین (BTC) مقابله کنیم. شما به زودی قادر خواهید بود دلارها را بدون تماشای تورم نگه دارید و در عین حال کاملاً خارج از سیستم بانکداری سنتی باقی بمانید. بدون بانک، بدون فیات؛ فقط بیت کوین یک استیبل کوین با پشتیبانی قوی ترین دارایی جهان (BTC) و بومی امن ترین بلاک چین (بیت کوین).

این محصول مالی جدید از استحکام امنیت مبتنی بر بیت کوین استفاده می کند و تعامل یکپارچه و سودآور با دارایی های دیجیتال را امکان پذیر می کند.

نوآوری های بیت کوین محور از جانبازان بازار

چشم انداز و تحقق پروتکل توسط Two Prime، مدیر دارایی سازمانی پیشرو ثبت شده در SEC و پشتیبان اولیه Hermetica پشتیبانی می شود.

الکساندر بلوم، شریک مدیریت Two Prime، هیجان زده است که محصول خود را به عنوان بخشی از چنین سرمایه گذاری آزمایشی جسورانه ای در بیت کوین (BTC) معرفی کند:

ما به طور گسترده بازار فعلی را تجزیه و تحلیل کرده‌ایم و می‌دانیم که Hermetica و Two Prime می‌توانند اولین دلار مصنوعی با پشتوانه بیت‌کوین را با بازدهی قوی، کنترل‌های ریسک سازمانی و مدیریت وثیقه برتر ارائه دهند (…) ما هیجان‌زده هستیم که با Hermetica همکاری کنیم تا این محصولات را بیاوریم. به اکوسیستم بیت کوین

کاربرانی که به دنبال دسترسی زودهنگام به USDh هستند، تشویق می شوند که به لیست انتظار Hermetica در وب سایت رسمی پروژه بپیوندند. عرضه های اولیه هرمتیکا در حال حاضر کشش قابل توجهی در بازار نشان داده است، با اولین توکن آن به 1 میلیون دلار در مجموع ارزش قفل شده (TVL) در عرض یک هفته پس از عرضه در لیست سفید خصوصی آن.

این پروتکل توسط یک تیم کریپتو بومی با تجربه قبلی در کراکن، بلومبرگ و خیابان استیت ساخته شده است.
نویسنده: Vladislav Sopov

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید