چرا Shiba Inu (SHIB)، XRP، و Cardano (ADA) افزایش قیمت های زیادی را ارسال می کنند؟


Shiba Inu (SHIB)، Cardano (ADA)، XRP و بسیاری از آلتکوین های دیگر سبز شدند. سخن، گفتار توسط جروم پاول، رئیس فدرال رزرو.

پاول نگرانی های بازار در مورد “رکود تورمی” را رد کرد، سناریویی که در آن رشد اقتصادی کند با تورم بالا ترکیب می شود. او گفت که هیچ “آهو یا تخت شدن” ندیده است.

پیش از این، جیمی دیمون، مدیر عامل جی پی مورگان، نگرانی های مربوط به رکود تورمی را مطرح کرده بود و هشدار داده بود که اقتصاد ایالات متحده ممکن است به دهه 1970 بازگردد.

جفری گوندلاچ، تاجر و سرمایه‌گذار آمریکایی در پاسخ به سخنرانی پاول گفت که انتظار دارد امسال تنها یک کاهش نرخ بهره را داشته باشد. او فکر نمی کند کاهش نرخ بهره در ژوئن امسال اتفاق بیفتد. خود رئیس فدرال رزرو اعلام کرده است که پیش بینی چگونگی تغییر نرخ بهره دشوار خواهد بود، اما پیش بینی کرد که حرکت سیاست بعدی بعید است کاهش نرخ باشد.

کارتبه گفته پاول، به دلیل ضعف غیرمنتظره در بازار کار، کاهش نرخ بهره ممکن است زودتر رخ دهد. با این حال، این تصمیم همچنان به داده های تورم آتی بستگی دارد. پاول تاکید کرد که فدرال رزرو اکنون از باقی ماندن تورم در سطح 3 درصد راضی است. هدف فدرال رزرو این است که قبل از شروع کاهش نرخ بهره، تورم را به 2 درصد بازگرداند.

معاملات آتی نرخ بهره شرط انتظار می رود در سال 2024 نرخ بهره واحد کاهش یابد. انتظار می رود اولین کاهش نرخ بهره در ماه سپتامبر اتفاق بیفتد.

بازار ارزهای دیجیتال تاکنون محکم بزن با چرخش فدرال رزرو، بیت کوین بدترین شمع ماهانه خود را از آگوست 2023 به ثبت رساند. پیش از این تخمین زده می شد که فدرال رزرو حداقل سه کاهش نرخ بهره را در سال جاری اعمال خواهد کرد.
نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید