چه زمانی دولت آلمان می تواند موج فروش بیت کوین را متوقف کند؟


بر اساس اطلاعات ارائه شده توسط پلتفرم تحلیلی بلاک چین محبوب Arkham Intelligence، دولت آلمان قبلاً وضعیت خود را به عنوان یک میلیاردر بیت کوین از دست داده است.

اخیرا، بیت کوین را با ارزش کل بیش از 117 میلیون دلار به صرافی های اصلی ارزهای دیجیتال منتقل کرده است.

دولت آلمان اکنون کمتر از یک سوم سکه هایی را که در ابتدا از یکی از اپراتورهای بدنام صرافی movie2k.to توقیف شده بود، در اختیار دارد، پس از فروش بی امان در چند هفته گذشته.

مرتبط با

در ژانویه، اداره پلیس جنایی ایالت زاکسن از مصادره گسترده دقیقاً 50000 بیت کوین خبر داد. این مبلغ هنگفت که در زمان مصادره بیش از 2 میلیارد دلار ارزش داشت، آلمان را به یکی از بزرگترین دارندگان بیت کوین در میان دولت ها تبدیل کرد.

آلمان در اوایل ژوئن اقدام به فروش گسترده بیت کوین کرد که باعث وحشت سرمایه گذاران و معامله گران شد.

مرتبط با

در اینجا چیزی است که برای فروش بزرگ بیت کوین اتفاق می افتد که Samson Mow اعلام کرد

جنون فروش به طور طبیعی به انتقادات زیادی در جامعه ارزهای دیجیتال منجر شد. جوآنا کوتار، یکی از اعضای مستقل پارلمان آلمان، اخیراً از مایکل کرتشمر، رئیس وزرای دولت زاکسن و چند مقام دیگر دولت آلمان خواسته است تا فروش بیت کوین را متوقف کنند و ویژگی های متنوع سازی بیت کوین و سایر ویژگی های مثبت را برجسته کند.

اما ایالت زاکسن در شرق آلمان ممکن است چاره ای نداشته باشد زیرا دارایی های توقیف شده توسط جنایتکاران باید منحل شود.

خبر خوب؟ بعید است که ولگردی و ولگردی فروش بی وقفه برای مدت طولانی ادامه یابد. به گفته الساندرو اوتاویانی مبشر بیت کوین، انتظار می رود که دولت در ماه جولای نقدینگی دارایی های ارزهای دیجیتال را متوقف کند. وی گفت: احتمالاً تا پایان هفته یا حداکثر اوایل هفته آینده به فروش می رسد نوشت در پلتفرم رسانه اجتماعی X.


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید