ETF های اتریوم چه زمانی راه اندازی می شوند؟


بسیاری از تحلیلگران صنعت می گویند صندوق های قابل معامله در بورس بیت کوین (ETF) ذیل در اواسط جولای منتشر خواهد شد.

بر اساس منابع صنعتی که در آخرین گزارش بلومبرگ ذکر شده است، تعداد زیادی از متقاضیان باید فرم های اصلاح شده S-1 را قبل از 8 جولای ارسال کنند.

همانطور که Nate Geraci، رئیس فروشگاه ETF خاطرنشان کرد، این به این معنی است که انتظار می‌رود تایید نهایی فرم‌های S-1 تا 12 جولای انجام شود. به گفته گراچی، این “از لحاظ نظری” به معنای هفته پرتاب 15 جولای است.

مرتبط با

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده پس از تغییرات غیرمنتظره قوانین سبز (فرم های 19b-4) در ماه می، موج های شوکی را در صنعت ارزهای دیجیتال ایجاد کرد. قیمت اتریوم (ETH) مدت کوتاهی پس از این تصمیم افزایش شدیدی را تجربه کرد. با این حال، این افزایش کوتاه مدت بود زیرا SEC هنوز فرآیند تایید دو مرحله ای ETF را که شامل فرم های S-1 است، تکمیل نکرده بود.

در اواخر ژوئن، گری جنسلر، رئیس SEC، پس از ادعای قبلی مبنی بر اینکه این محصولات مورد انتظار می‌توانند در تابستان امسال مبادلات خود را آغاز کنند، اظهار داشت که تأیید ETF‌های اتریوم به آرامی پیش می‌رود.

فروش خبر؟

بر اساس گزارش اخیر K33 Research، قیمت اتریوم ممکن است به زودی پس از راه اندازی چندین ETF نقطه ای در ایالات متحده کاهش یابد.

مرتبط با

با این حال، تحقیقات K33 همچنان انتظار دارد که جریان ورودی به ETF های نقطه ای برای قیمت آلتکوین پیشرو یک امتیاز باشد. به گفته این شرکت، این جریان‌های ورودی می‌تواند تا 1 درصد از کل عرضه در گردش ارز دیجیتال برسد.

Steno Research هفته گذشته پیش‌بینی کرد که این محصولات می‌توانند در سال اول پس از شروع تجارت، تا 20 میلیارد دلار ورودی جذب کنند.


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید