به گفته Samson Mow: Crypto News Digest توسط U.Today، با رسیدن بیت کوین به 100000 دلار، Ripple شراکت جدیدی در اروپا به دست آورد، Shibarium در 24 ساعت 3436 درصد در حساب های جدید رشد می کند.


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

یو.تودی خلاصه ای از سه خبر برجسته روز گذشته را آماده کرده است. منتظر رویدادهای فعلی صنعت کریپتو باشید!

به گفته سامسون موو، بیت کوین به 100000 دلار خواهد رسید

به زودی x پستسامسون مو، مدیر عامل شرکت ژانویه 3، به دلیل پیش بینی “1 میلیون دلار به ازای هر بیت کوین” شناخته شده است: نظر داد در اینجا زمانی است که جامعه کریپتو می تواند انتظار داشته باشد که دارایی پرچمدار به سطح قیمت 100000 دلار برسد. به گفته Mow، برای اینکه بیت کوین به رقم مورد انتظار «0.1 میلیون دلار» برسد، ابتدا باید از بالاترین رکورد خود عبور کند. سپس، مدیرعامل ادامه می دهد، شوک تقاضای بیت کوین مکرر وارد می شود و کریپتو پادشاه را به 100000 دلار می رساند. به عنوان یادآوری، بیت کوین در ماه مارس امسال توانست به بیش از 73000 دلار برسد. بر اساس داده‌های CoinMarketCap، تا زمان نوشتن این مقاله، بیت‌کوین با 0.67 درصد افزایش در 24 ساعت گذشته، 71363 دلار تغییر می‌کند.

ریپل یک شراکت بزرگ در اروپا امضا کرد

غول فین‌تک ریپل پیشرفت مهمی انجام داده است یک مشارکت با Clear Junction، یک شرکت پرداخت مستقر در بریتانیا. مطابق با اعلامیهبه عنوان بخشی از این مشارکت، Clear Junction پوشش پرداخت فوری و ایمن GBP و EUR را برای مشتریان پرداخت ریپل فراهم می کند. Cassie Craddock، مدیر کل Ripple اظهار داشت که Clear Junction برای شرکت “مناسب” است زیرا می تواند از همه موارد استفاده فعلی پشتیبانی کند. او در پایان گفت: “ما از استقبال Clear Junction در شبکه خود هیجان زده هستیم و این را تنها آغاز رابطه خود می بینیم.”

مرتبط با

Shibarium Shiba Inu در 24 ساعت 3436٪ در حساب های جدید افزایش یافت

طبق آخرین داده های Shibariumscan، محلول لایه 2 Shiba Inu Shibarium است. یک موج باور نکردنی در حساب های جدید یک شبه؛ همانطور که در نمودار مشاهده می شود، تعداد حساب های جدید از 30 حساب در 3 ژوئن به 1031 در 4 ژوئن افزایش یافته است. این به معنای رشد 3436 درصدی تنها در 24 ساعت است. این شاهکار در میان نگرانی ها در مورد کاهش فعالیت و توجه Shibarium رخ داد. با این حال، روایت منفی پس از تغییر سریع در یک روز به سرعت تغییر کرد. همزمان با افزایش حساب های جدید، حجم تراکنش های شبکه شیباریوم نیز از ۴۷۵۱ به ۸۵۲۷ افزایش یافت. این نشان دهنده رشد 80 درصدی فعالیت تراکنش در مدت مشابه است.


نویسنده: Valeria Blokhina

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید