به گفته سامسون مو، چه زمانی بیت کوین به 100000 دلار می رسد؟


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • درایو قابل توجه 0.1 میلیون دلار بیت کوین از Samson Mow
  • سامسون مو می گوید بیت کوین به بالای 71000 دلار رسیده است

سامسون موو، طرفدار معروف بیت کوین و مدیرعامل Jan3، به پلتفرم رسانه اجتماعی X (توئیتر سابق) مراجعه کرد تا نظرات خود را در مورد اینکه چقدر زود ارز دیجیتال پرچمدار جهان می تواند به سطح 100000 دلار برسد، به اشتراک گذاشت. Mow آن را “0.1 میلیون دلار” توصیف کرد زیرا او انتظار دارد که BTC در نهایت و به ناچار به یک میلیون دلار افزایش یابد.

او همچنین چند توییت دیگر را برای به اشتراک گذاشتن دیدگاه‌های خود در مورد اهمیت بیت‌کوین، که به اعتقاد او در حال حاضر در حال رونق است، منتشر کرد.

درایو قابل توجه 0.1 میلیون دلار بیت کوین از Samson Mow

مدیر عامل شرکت Jan3 دو دلیل برای انتظار رسیدن بیت کوین به 100000 دلار ذکر کرد. اولی باعث دومی میشه موو معتقد است که برای اینکه بیت کوین به 0.1 میلیون دلار برسد، ابتدا باید از بالاترین قیمت خود یعنی 73750 دلار که در 14 مارس به آن رسیده بود، عبور کند.

موو در توییتر خود نوشت: یک رکورد تاریخی جدید برای دنبال کردن می‌تواند منجر به شوک تقاضای بیت کوین مکرر شود.

سامسون مو می گوید بیت کوین به بالای 71000 دلار رسیده است

طی 24 ساعت گذشته، بیت کوین، پیشروترین ارز دیجیتال غیرمتمرکز، 3.68 درصد افزایش یافت و قیمت آن را از 68706 دلار به بالای 71000 دلار در روز سه شنبه رساند. در 4 می، بیت کوین سه شمع سبز بزرگ متوالی را چاپ کرد و تقریباً 3 درصد افزایش یافت و 70000 دلار به عنوان بقیه رشد امروز رخ داد.

این افزایش ناگهانی و شدید قیمت را می‌توان به احتمال زیاد با جریان‌های روزانه عظیم در روز سه‌شنبه توضیح داد، زمانی که ETF بیت کوین در مجموع ۸۸۷ میلیون دلار به دست آورد. این بزرگترین ورودی روزانه از زمان تصویب ETF بیت کوین در ژانویه بود.

مرتبط با

iShares Bitcoin Trust (IBIT) بلک راک 274 میلیون دلار BTC جذب کرد، در حالی که ARK 21Shares Bitcoin ETF (ARKB) ورودی قابل توجهی از 139 میلیون دلار داشت.

سامسون مو در مورد این ولگردی خرید قابل توجه با توییتی اظهار داشت: «این یک معجزه است که بیت کوین برای این مدت زیر 0.07 میلیون دلار باقی ماند»، با توجه به سطوح خرید در مقایسه با عرضه بیت کوین فعلی موجود.

او همچنین اظهار داشت که “دیوانه است که در این مرحله در معرض بیت کوین قرار نگیریم.” در حال حاضر بیت کوین شاهد کاهش است و پس از رسیدن به 71321 دلار در اوایل امروز، به 71000 دلار نزدیک می شود.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید