کارشناس بلومبرگ می گوید وقتی بیت کوین ETF به احتمال زیاد چراغ سبز خواهد گرفت: فردا نیست


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

جیمز سیفارت، تحلیلگر تحقیقاتی ETF بلومبرگ، از پلتفرم رسانه اجتماعی Twitter/X برای به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد شایعات منتشر شده در کریپتو توییتر در مورد ETF بیت کوین نقطه ای استفاده کرد که ظاهراً فردا چراغ سبز خواهد شد.

پستی به نقل از TechCrunch چاپ شده در حساب “ترمینال بلومبرگ” اعلام شده است که ETF بیت کوین برای “کاربرد چندین شرکت” تایید خواهد شد و “خبرهای فردا انتظار می رود”.

سیفارت گفت که انتظار ندارد ETF بیت کوین فردا اقدامی انجام دهد، اما او چارچوب زمانی را مشخص کرد که معتقد است ممکن است این اتفاق بیفتد.

به گفته سیفارت، در اینجا زمانی است که SEC ممکن است ETF های بیت کوین را تایید کند.

جیمز سیفارت در توییتی نوشت که او معتقد نیست که رگولاتور اوراق بهادار فردا بیش از یک ETF بیت کوین را تایید کند. او انتظار دارد که این رویداد مهم برای فعالیت صنعت ارزهای دیجیتال بین 8 تا 10 ژانویه رخ دهد، همانطور که سایر کارشناسان قبلاً پیش بینی کرده بودند.

در اوایل این هفته، Matrixport مقاله‌ای منتشر کرد که در آن اظهار داشت، برخلاف انتظارات جامعه ارزهای دیجیتال، بعید است کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده در ژانویه ETFهای بیت‌کوین را سبز کند.

این باعث سقوط شدید 7 درصدی بیت کوین شد و باعث شد بیت کوین سطح 45000 دلار را از دست بدهد. موج غافلگیرکننده‌ای از انحلال‌ها به وجود آمد، با 730 میلیون دلار دارایی ارزهای دیجیتال، عمدتاً موقعیت‌های بیت‌کوین و اتریوم، توسط معامله‌گران در تلاش برای بازیابی وجوه خود منحل شد.

لارک دیویس درباره ETF های بیت کوین

لارک دیویس، یوتیوبر معروف رمزارز معتقد است که تأیید ETF بیت کوین برای رسیدن بیت کوین به یک ATH جدید غیرضروری است. او در توییت امروز خود خاطرنشان کرد که اوج قبلی 69000 دلار بدون این عامل یا بدون اینکه چندین بانک بزرگ شروع به دفاع از بیت کوین مانند سال 2023 کنند، به دست آمد. دیویس افزود: بیت کوین بدون ETF بیت کوین ایالات متحده به 69000 دلار رسید. هر تیم فروش شرکتی این کار را به مشتریان خود تحمیل نمی کند. بدون ETF هنگ کنگ. بدون قوانین حسابداری منصفانه.»

بنابراین، او گفت که در دراز مدت، مهم نیست که ETF بیت کوین چراغ سبز دریافت کند یا توسط SEC امروز یا اواخر امسال رد شود. دیویس تاکید کرد که بیت کوین یک بار دیگر قبل از ورود ETF یا وجوه وال استریت توانست به 45000 دلار برسد. او معتقد است که بیت کوین بدون آنها می تواند به ارزش بازار 10 تریلیون دلاری برسد.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید