در اینجا این است که چرخه گاو بیت کوین چه زمانی می تواند پایان یابد؟


به گفته کی یانگ جو، مدیر عامل هوش بازار زنجیره ای و تجزیه و تحلیل CryptoQuant، بیت کوین هنوز در وسط از چرخه به سمت بالا

این تحلیلگر خاطرنشان کرد که ارزش بازار سریعتر از ارزش فعلی آن در حال افزایش است.

بر اساس داده های تاریخی، پیش بینی می شود این روند حدود دو سال ادامه داشته باشد. بنابراین، او معتقد است که این چرخه می تواند در آوریل 2025 به پایان برسد.

بزرگترین ارز دیجیتال پس از افزایش 0.1 درصدی در 24 ساعت گذشته، در حال حاضر با قیمت 66166 دلار معامله می شود. از سال تا به امروز، بیت کوین 71 درصد افزایش یافته است.

مرتبط با

پسندیدن گزارش شده توسط U.Todayغول بانکی جی پی مورگان اخیرا پیش بینی کرده است که قیمت ارز دیجیتال پیشرو در آینده نزدیک افزایش قابل توجهی را تجربه نخواهد کرد. پیش بینی این غول بانکی بر اساس کاهش تقاضا برای ETF های بیت کوین در ایالات متحده و عرضه اندک محصولات ارز دیجیتال مشابه در هنگ کنگ است.

در اوایل این هفته، قیمت بیت کوین پس از آخرین قرائت شاخص قیمت مصرف کننده (CPI) که نشان داد تورم آمریکا سرد شده بود، افزایش یافت. این نشان می دهد که فدرال رزرو ایالات متحده ممکن است در کاهش چندین بار نرخ بهره در سال جاری شجاعت بیشتری داشته باشد.

مرتبط با

اکنون که روایت ETF به آرامی در حال محو شدن است، گاوها امید خود را به کاهش تورم در ایالات متحده بسته اند.

در اوایل این ماه، تام لی مستمر پیش‌بینی کرد که قیمت ارز دیجیتال پیشرو در نهایت می‌تواند از این رقم فراتر رود. 150000 دلار امسال. یکی از بنیانگذاران Fundstrat معتقد است که تورم ایالات متحده در نیمه دوم سال 2024 به میزان قابل توجهی کاهش خواهد یافت.

در همین حال، مایک نووگراتز، مدیرعامل Galaxy Digital انتظار دارد که قیمت بیت کوین در آینده نزدیک در محدوده مشخصی باقی بماند.


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید