در اینجا آمده است که بیت کوین (BTC) چه زمانی منفجر می شود؟


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بیت کوین ممکن است در آستانه افزایش نوسانات قابل توجه باشد زیرا قیمت به بخش بزرگ سفارشات طولانی در حدود 67000 دلار نزدیک می شود. اگر این محدوده قیمتی وارد شود، می توانیم شاهد افزایش حجم نقدینگی باشیم که سوخت عالی برای نوسانات است. در این مورد، متأسفانه، نوسانات نزولی وجود دارد. با این حال، اگر قیمت از 69000 دلار عبور کند، همه چیز وارونه می شود.

در حال حاضر بیت کوین با قیمت 67500 دلار معامله می شود که تنها سایه ای از این سطح بحرانی است. نمودار و نقشه حرارتی نشان داد که این یک منطقه حیاتی برای سرمایه گذاران بلندمدت در محدوده 67000 تا 69000 دلار خواهد بود. اگر بیت کوین به حرکت در این جهت ادامه دهد تا وارد منطقه بحرانی شود، نقدینگی های بیشتری سرازیر می شود و قیمت دارایی به شدت سرکوب می شود. نقشه حرارتی CoinGlass به وضوح نشان می دهد که بیشترین اشباع در سطوح انحلال رخ می دهد و نوسانات احتمالاً در این مورد افزایش می یابد.

BTCUSD
نمودار بیت کوین/دلار از TradingView

حداقل در چارچوب زمانی کوتاه‌مدت آشکار، این آخرین دور اقدام قیمت باعث شده است BTC بالاتر از این سطح تثبیت شود. احساسات بازار در حال حاضر توسط تعدادی از عوامل مختلط و تحت تأثیر قرار گرفته است، اما مهمترین آنها جنون مداوم در مورد چشم اندازهای بسیار کوتاه مدت ETFهای اتر است، که شاهد بازگشت هر دو روند صعودی و نزولی به روی میز و موارد دیگر است. لایه بازار پیچیدگی را به حرکت کوتاه مدت قیمت بیت کوین اضافه کرد.

کاری که این کار به طور موثر انجام می دهد – اگر قیمت بیت کوین به شدت از 69000 دلار عبور کند – این سناریوی نزولی را باطل می کند و به سمت افزایش قیمت واقعاً عظیم حرکت می کند. چنین شکستی می‌تواند بیت کوین را به بالاترین حد خود برساند، زیرا می‌تواند قیمت‌های پیشنهادی جدیدی را به ارمغان بیاورد که موقعیت‌های فروش را بیشتر کاهش دهد. کلید واقعی شتاب قوی برای حفظ حجم است که سوخت پیشرانه لازم برای حرکت عمودی حیاتی را فراهم می کند.

شکست بیت‌کوین در حفظ بالای حمایت 67000 دلاری احتمالاً باعث کاهش بیشتر آن در صورت تمدید انحلال می‌شود که حتی می‌تواند آن را به سطح پشتیبانی بعدی در حدود 64000 دلار برساند. هنگامی که سرمایه گذاران به شدت به تغییرات قیمت واکنش نشان می دهند، شرایط به شدت بی ثبات خواهد بود.


نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید