در اینجا چیزی است که برای فروش بزرگ بیت کوین اتفاق می افتد که Samson Mow اعلام کرد


تصویر روی جلد از www.youtube.com گرفته شده است

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

سامسون مو، CSO سابق در Adam Back's Blockstream و در حال حاضر به عنوان مدیر عامل در Jan3، یک شرکت متمرکز بر بیت کوین، یک بیانیه خوش بینانه در مورد بیت کوین و آنچه که برای تمام بیت کوین هایی که در حال حاضر توسط بازیگران بزرگ در بازار فروخته می شود، بیان کرد.

بیانیه بیت کوین Samson Mow

Samson Mow، با وجود فروش گسترده مداوم توسط مؤسسات بزرگی مانند دولت آلمان و صرافی ورشکسته ارزهای دیجیتال Mt. علیرغم تراکنش های بزرگ اخیر بیت کوین توسط Gox، او در توییتر گفت:

Mow معتقد است که تقاضای بیت کوین همچنان قوی است و بازار در حال حاضر تمام فروش بیت کوین را جذب می کند. Mow حدود یک هفته پیش بیانیه مشابهی را بیان کرد و اکنون پیش بینی قبلی خود را تایید کرده است.

در اوایل این ماه، مدیرعامل Jan3 نیز از صرافی Bitfinex توییت کرد که معتقد است نهنگ‌های ارز دیجیتال تمام افت بیت کوین را می‌خرند. علاوه بر این، ETF های نقطه ای نیز با جریان خروجی عظیم بیت کوین روبرو هستند و در عین حال چندین بار در هفته به جذب ارزهای دیجیتال پرچمدار جهان ادامه می دهند.

مرتبط با

24400 ETH از ICO باستانی با افزایش قیمت شگفت‌انگیز به صرافی‌های بزرگ منتقل شد

دولت آلمان نیم میلیارد بیت کوین آزاد می کند

با توجه به حساب تحلیلی @lookonchain در پلتفرم X، دولت آلمان بار دیگر انتقال تجمعی بیت کوین را به شش پلتفرم ارز دیجیتال انجام داده است. این پلتفرم ها صرافی ها و شرکت های تجاری متمرکز هستند: Kraken، Flow Traders، Coinbase، Bitstamp، Cumberland و B2C2 Group.

کل مبلغ بیت کوین انتقال یافته به این نهادهای تجاری برابر با 9634 بیت کوین است که معادل 551 میلیون دلار است. از 19 ژوئن، دولت آلمان 24304 بیت کوین به ارزش 1.44 میلیارد دلار ارز فیات را انتقال داده است. مقامات آلمانی هنوز 28988 بیت کوین به ارزش 1.66 میلیارد دلار در اختیار دارند.

بیت کوین یک سیگنال صعودی نشان می دهد

شرکت داده‌های زنجیره‌ای Santiment در توییتی اعلام کرد که علیرغم سقوط بیت‌کوین به پایین‌ترین سطح ۵۵۴۰۰ دلار در اوایل امروز، یک سیگنال بسیار صعودی در افق وجود دارد. میانگین بازده سرمایه‌گذارانی که در سال گذشته فعال بوده‌اند تا کنون تنها 1.8% بوده است. این پایین ترین سطح از زمانی است که بیت کوین در ماه مارس سال گذشته به بالای سطح 20000 دلار رسید.

اما اکنون هر دو شاخص MVRV 30 روزه و 365 روزه بیت کوین در محدوده منفی قرار دارند. بر اساس گزارش Santiment، برای سرمایه‌گذارانی که بیت‌کوین را زمانی که این دو خط با هم در قلمرو منفی قرار داشتند خریداری کرده‌اند، بازده بیت‌کوین‌شان احتمالاً تا +132 درصد خواهد بود.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید