در اینجا چیزی است که ایلان ماسک با فرا رسیدن روز دوج کوین جشن می گیرد


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

امروز، 20 آوریل، جامعه جهانی Dogecoin روز DOGE (همچنین به عنوان روز علف هرز شناخته می شود) را جشن می گیرد. امسال، روز DOGE درست پس از چهارمین رویداد نصف شدن بیت کوین فرا رسید.

Crypto X در حدود 4/20 پر از پست های جشن است. با این حال، بزرگترین و تاثیرگذارترین طرفدار Dogecoin، ایلان ماسک، تاکنون هیچ پستی در این زمینه منتشر نکرده است. در عوض دلیل دیگری برای اهمیت این روز برایش اعلام کرد.

اولین استارشیپ در 2023/04/20 به فضا پرتاب شد

ایلان ماسک دوباره به اشتراک گذاشت توییتی ارسال شده توسط کاربر «DogeDesigner» (@cb_doge) X، یکی از اعضای تیم‌های DOGE و X. در توییت تبریک گفته شده است که Starship اولین بار توسط SpaceX ایلان ماسک در 20 آوریل 2023 به فضا پرتاب شد.

استارشیپ بعداً در 18 نوامبر همان سال و پس از آن در 14 مارس 2024 به فضا پرتاب شد.

امسال، Dogecoin، ارز دیجیتال میم اصلی، توانست تا 0.2201 دلار در 29 مارس افزایش یابد و در 1 آوریل دوباره به آن سطح بازگشت. افزایش قیمت DOGE زمانی آغاز شد که ارز دیجیتال پرچمدار جهان، بیت کوین، بالاترین قیمت خود را در 73750 دلار در سال 2015 کاهش داد. 14 مارس.

طبق داده‌های CoinMarketCap، تا زمان نوشتن این مقاله، Dogecoin با قیمت 0.1519 دلار معامله می‌شود.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید