در اینجا چیزی است که می تواند رالی جدید بیت کوین را شعله ور کند؟


طبق گزارش اخیر بلومبرگ گزارشچندین توسعه دهنده بیت کوین در حال حاضر در حال بررسی ایده اضافه کردن قابلیت برنامه ریزی به بلاک چین هستند.

به گفته دنیای کسب و کار، این روایت می‌تواند باعث افزایش دوباره ارزهای دیجیتال شود. بیت کوین در حال حاضر 66750 دلار معامله می شود. نسبت به رکورد ثبت شده در ماه مارس 9.5 درصد کاهش یافت.

برخلاف بلاک چین‌های رقیب مانند اتریوم، بیت‌کوین فاقد ویژگی‌های اضافی مانند قراردادهای هوشمند است که امکان گسترش قابل‌توجه عملکرد آن را ممکن می‌سازد.

مرتبط با

توسعه بیت کوین در مقایسه با پروتکل های دیگر بسیار محافظه کارانه بوده است. از آنجایی که بزرگترین ارز رمزنگاری شده به عنوان پول سخت مشابه طلا دیده می شود، طرفداران آن مدت هاست که از افزودن ویژگی های جدید خودداری می کنند. علاوه بر این، رویکرد آهسته و پیوسته به توسعه را می توان با سطح بالای تمرکززدایی توضیح داد: اجرای تغییرات نسبتاً متمرکز آلت کوین ها بسیار آسان تر است.

با این حال، این رویکرد بسیار محافظه کارانه ممکن است در موفقیت پروژه عقب نشینی کند. اعداد ترتیبی پروتکلی که امکان نوشتن NFT در ساتوشی را فراهم می کند. اکنون توسعه دهندگان به دنبال راه های جدیدی برای گسترش قابلیت برنامه ریزی بیت کوین هستند.

مرتبط با

بیت کوین ممکن است با پیشنهاد OP_CAT که در حال حاضر در حال ارزیابی است، قراردادهای هوشمند مشابه اتریوم دریافت کند. شایان ذکر است، خود ساتوشی ناکاموتو به دلیل نگرانی در مورد استفاده قابل توجه از حافظه، از این قابلیت صرف نظر کرد.

در همین حال، Arch Labs، توسعه‌دهنده اپلیکیشن بومی بیت‌کوین، که ۷ میلیون دلار بودجه دریافت کرده، در حال حاضر روی راه‌حلی کار می‌کند که امکان آوردن برنامه‌های Solana را به شبکه بیت‌کوین ممکن می‌سازد.

توبی لوئیس بنیانگذار OrdinalsBot پیش بینی می کند که بیت کوین ممکن است به عنوان رهبر جدید DeFi ظاهر شود.


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید