ویتالیک بوترین بنیانگذار اتریوم واقعا چقدر ثروتمند است؟


Arkham گزارشی را به روز کرده است که جزئیات دارایی ویتالیک بوترین موسس اتریوم را نشان می دهد و ارزش خالص او را حداقل 833.83 میلیون دلار تخمین می زند.

ثروت بوترین عمدتاً از نقش او به عنوان یکی از بنیانگذاران اتریوم ناشی می شود. در جولای 2015 سهم قابل توجهی در راه اندازی آلتکوین به دست آورد. در اوج خود در سال 2021، ارزش دارایی های او برای مدت کوتاهی او را به وضعیت میلیاردر رساند، زیرا ETH از 3000 دلار در هر توکن فراتر رفت.

مرتبط با

در حال حاضر، دارایی های رمزنگاری شناخته شده بوترین تقریباً 245278 ETH، به ارزش 831.2 میلیون دلار است. این دارایی ها نشان دهنده بخش قابل توجهی از دارایی خالص او است که شامل سرمایه گذاری در پروژه هایی مانند StarkNet می شود. اما در طول سال‌ها، دارایی‌های ETH بوترین کاهش یافته است که بخشی از آن به دلیل فروش و طراحی تورمی شبکه است.

""
منبع: هوش آرکام

در همان زمان، دارایی های اتریوم بوترین کسر کوچکی از کل را نشان می داد، مطابق با ادعای او مبنی بر اینکه او هرگز بیش از 0.9 درصد نخواهد داشت.

""
تاریخ تبدیل ETH به USD: CoinMarketCap

در مقایسه با سایر دارندگان برتر ETH، بوترین به عنوان دارنده فردی برجسته برجسته است، در حالی که سازمان هایی مانند صرافی ها و مدیران سازمانی بر رده های برتر تسلط دارند. علیرغم نوسانات قیمت کریپتوها، ثروت بوترین همچنان به سرمایه گذاری های رمزنگاری او، از جمله توکن های غیر ETH مانند KNCL، WETH و DEGEN وابسته است.

مرتبط با

ارزش خالص تخمینی حدود یک میلیارد دلار را باید یک رقم محافظه کارانه در نظر گرفت. وجود دارایی های فاش نشده و دارایی های غیر رمزنگاری بالقوه می تواند تعداد واقعی را حتی بیشتر کند.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید