در اینجا مقدار XRP، SHIB و DOGE Binance در حال حاضر وجود دارد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

صرافی بایننس موجودی مشتری فعلی خود را بیش از 3.13 میلیارد XRP، Shiba Inu (SHIB) به ارزش 65.312 تریلیون واحد و Dogecoin (DOGE) با موجودی خالص 14.779 میلیارد اعلام کرد. این ذخایر به ترتیب 102.6 درصد، 103.6 درصد و 100.19 درصد هستند.

عملکرد XRP، SHIB و DOGE در برابر ارزهای دیجیتال اصلی

ارقام ذکر شده در گزارش اثبات ذخایر، تفاوت قابل توجهی را در سهام بیت کوین (BTC)، اتریوم (ETH) و سولانا (SOL) با موجودی خالص مشتری 568788 BTC، 4.44 میلیون ETH و 30.89 میلیون SOL نشان می دهد. .

با این حال، موجودی خالص مشتری در مقایسه با بایننس کمتر است. تفاوت 2.60% برای XRP، 3.5% برای SHIB و 0.19% برای DOGE وجود دارد. این تفاوت کوچک به بایننس این اهرم را می دهد تا از توانایی خود در مدیریت نقدینگی و مشخصات ریسک در یک بازار دائما در حال تغییر اطمینان حاصل کند.

در مقایسه با هلدینگ بایننس در ماه فوریه، نه تنها وضعیت SHIB تغییر کرده است. XRP تقریباً 1.6٪ افزایش یافت در حالی که DOGE کمتر از 0.4٪ افزایش یافت.

در همین حال، کاربران Binance که XRP، SHIB، و DOGE دارند، به کاهش دارایی خود در BTC، ETH و SOL ادامه می‌دهند. با وجود این تفاوت های آشکار، بایننس همچنان نقدینگی بیشتری نسبت به کاربران دارد. تحلیلگران می گویند این استراتژی بورس برای اطمینان از نقدینگی کافی و حفظ اعتماد کلی بازار است.

مشاهدات ذینفعان و پیامدهای آینده

با اقدامات جدید شناخت مشتری (KYC) که قرار است از 20 آوریل آغاز شود، تحلیلگران در حال تماشای تاثیر این امر بر صرافی بایننس هستند. این خط‌مشی برای مطابقت با الزامات نظارتی، کاربران تأیید نشده را بدون KYC مورد نیاز برای قفل کردن صرافی مشاهده می‌کند.

کاربران آسیب دیده دیگر نمی توانند به حساب های فرعی ایجاد شده تحت برنامه Binance Link دسترسی داشته باشند.


نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید