در اینجا نشان می دهد که میکرواستراتژی مایکل سیلر اکنون پس از خریدهای اخیر چقدر حفظ می کند


تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

مایکل سایلر، یکی از بنیانگذاران و رئیس MicroStrategy، در X (توئیتر سابق) به‌روزرسانی هیجان‌انگیزی در مورد ذخیره بیت کوین در حال رشد شرکت به اشتراک گذاشت.

سیلر فاش کرد که MicroStrategy با خرید 11931 بیت کوین اضافی به ارزش بیش از 786 میلیون دلار، ذخایر ارزهای دیجیتال خود را تقویت کرد. این با درآمد حاصل از اسکناس های قابل تبدیل و پول نقد مازاد تامین مالی شد و سکه های BTC با قیمت متوسط ​​تقریباً 65883 دلار برای هر BTC خریداری شدند.

11931 بیت کوین مورد نظر بین 27 آوریل تا 19 ژوئن، بر اساس تشکیل پرونده در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در روز پنجشنبه، خریداری شده است. شایان ذکر است، این سومین خرید بزرگ بیت کوین MicroStrategy است که پس از خرید 12000 توکن به قیمت 821 میلیون دلار در 11 مارس انجام شد.

این خرید قابل توجه به دارایی های بیت کوین قابل توجه MicroStrategy می افزاید. تا 20 ژوئن 2024، این شرکت در مجموع 226,331 بیت کوین خریداری شده به قیمت بیش از 8.33 میلیارد دلار با میانگین قیمت 36,798 دلار برای هر بیت کوین در اختیار داشت.

مرتبط با

تصمیم MicroStrategy برای گسترش ذخیره بیت کوین خود در زمانی است که تغییرات قیمت در بازار ارزهای دیجیتال ضعیف بوده است. بیت کوین پس از یک رالی چشمگیر به بالاترین سطح تاریخ بالای 73000 دلار در اواسط مارس، اندکی کاهش را تجربه کرد. در زمان نگارش این مقاله، BTC در 24 ساعت گذشته 0.18 درصد کاهش یافت و به 64859 دلار رسید و فروش این هفته ادامه داشت.

استراتژی سرمایه گذاری تهاجمی MicroStrategy آن را به عنوان دارنده نهادی پیشرو بیت کوین قرار داده است که نشان دهنده اعتقاد قوی به ارزش پیشنهادی این ارز دیجیتال است.

سیلور خرید بیت کوین را در سال 2020 به عنوان یک پوشش تورم و جایگزین پول نقد آغاز کرد. بزرگترین ارز دیجیتال از زمانی که Saylor شروع به خرید آن کرد، تقریباً 600٪ افزایش یافته است. علاوه بر این، تصمیم به خرید بیت کوین قیمت سهام MicroStrategy را بیش از 1000 درصد از زمان تصمیم سایلر افزایش داده است.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید