در اینجا آمده است که مایکل سیلر چند ساعت را صرف مطالعه بیت کوین کرده است – محکم نگه دارید


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم همه محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • بیش از 1000 ساعت آموزش بیت کوین
  • عملکرد بازار بیت کوین

مایکل سایلر، بیت‌کوین‌کار معروف و بنیان‌گذار غول هوش تجاری MicroStrategy، بخشی از مصاحبه اخیر خود را به اشتراک گذاشت که در آن ساعات بسیار زیادی را که برای مطالعه بیت‌کوین صرف کرده بود، به اشتراک گذاشت.

او همچنین اشاره کرد که هنوز با یک منتقد آگاه بیت کوین ملاقات نکرده است.

بیش از 1000 ساعت آموزش بیت کوین

در پادکست اخیر «Visao de Lider»، رئیس MicroStrategy و حامی سرسخت بیت کوین مایکل سیلر در مورد دیدگاه خود در مورد ارز دیجیتال پرچمدار جهانی صحبت کرد. از جمله سوالاتی که او باید به آن پاسخ می داد این بود که چند ساعت را صرف مطالعه BTC کرده است.

Saylor روشن کرد که او دانش خوبی از دارایی دارد، که شرکت او در طول سه سال و نیم گذشته سرمایه گذاری زیادی در آن انجام داده است و هزاران ساعت را صرف مطالعه BTC کرده است. او اظهار داشت که هر چه بیشتر آن را مطالعه می‌کرد، درکش از آن عمیق‌تر می‌شد و عمیق‌تر به بیت‌کوین می‌رسید.

Saylor همچنین “مراحل” خاصی را به اشتراک گذاشت که در آن درک و قدردانی از بیت کوین به عنوان یک دارایی جهانی به تدریج عمیق تر می شود. پس از 20 ساعت نگاه کردن به آن، او شک کرد و فکر کرد که بیت کوین می تواند شبیه به قمار آنلاین باشد و در نهایت ممنوع شود. پس از بررسی بیش از 100 ساعت، سایلر فکر کرد که بیت کوین بهتر از طلا است و در کل فکر کرد که این یک “ایده دارایی دیجیتال واقعا خوب است”.

وقتی سایلر به 1000 ساعت کار روی بیت کوین رسید، به این نتیجه رسید که «احتمالاً بهترین دارایی دیجیتال است».

در یک نقطه، طی چندین هزار ساعت، سیلور گفت: “شما شروع به این نتیجه می کنید که این ابزاری برای توانمندسازی اقتصادی است، این نشان دهنده حقوق مالکیت هشت میلیارد نفر است، این نشان دهنده تکینگی است که در آن مهندسی، علم و ریاضیات با هم برخورد می کنند.” “به اقتصاد و سیاست.”

مایکل سیلر همچنین تاکید کرد که هرگز با منتقد بیت کوین که حتی 100 ساعت وقت صرف بررسی بیت کوین کرده باشد، ندیده است.

عملکرد بازار بیت کوین

در 24 ساعت گذشته، بیت کوین 2.45 درصد از ارزش بازار خود را از دست داد و به منطقه 63903 دلار سقوط کرد. ارز دیجیتال پیشرو از 24 آوریل در حال نزول بوده است و تا کنون 6.85 درصد کاهش یافته است.

در زمان نگارش این مقاله، بیت کوین با قیمت 62393 دلار در حال تغییر است.


نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید