در اینجا کاتالیزور افزایش 6000 درصدی بالقوه BTC است، 9.25 تریلیون SHIB ممکن است در این ماه سوزانده شود، 1.19 میلیون دلار به کیف پول Satoshi BTC در انتقال مرموز ارسال می شود: خلاصه اخبار رمزنگاری از U.Today


U.Today خلاصه ای از سه خبر پرمحبوب آخر هفته را آماده کرده است.

بیت کوین: در اینجا کاتالیزور واقعی برای افزایش بالقوه 6000 درصدی بیت کوین است

در حالی که فعالان بازار کریپتو در سراسر جهان نفس خود را برای تصمیم کمیسیون بورس و اوراق بهادار در مورد تایید ETF بیت کوین حبس می کنند، آنها به نتیجه مثبت به عنوان سوخت برای افزایش قیمت بیت کوین نگاه می کنند. یک تحلیلگر معتقد است که اینکه همه در جهت اشتباه نگاه می کنند. علی، یک کارشناس برتر بازار که با نام @ali_charts شناخته می شود به گفته علی، رویداد نصف شدن از نظر تاریخی باعث افزایش قیمت عمده BTC شده است. علی برای تأیید سخنان خود نموداری را اضافه کرد که عملکرد قیمت بیت کوین را 365 روز پس از نصف شدن گذشته نشان می دهد. طبق این نمودار، قیمت بیت کوین پس از اولین رویداد نیمه هاوینگ، که در آن پاداش استخراج بیت کوین به 25 بیت کوین کاهش یافت، بیش از 6000 درصد افزایش یافت.

نماینده شیبا اینو بیان می کند که مقدار زیادی 9.25 تریلیون SHIB ممکن است در این ماه سوزانده شود

با توجه به این بیانیه اخیر ساخته شده توسط @RagnarShiba، مدیر گروه تلگرام Shibarium Tech، تیم Shiba Inu ممکن است در حال آماده سازی برای سوزاندن 9.25 تریلیون توکن Shiba Inu باشد. این مقدار پول میم احتمالاً از BONE به دست می آید که ارزش آن 1 میلیون دلار بود که تیم در اواخر نوامبر گزارش داد. به عنوان یادآوری، شیتوشی کوساما، رهبر شیبا اینو، قبلا نه تنها شیبا اینو، بلکه مفهوم سوزاندن توکن های استخوانی را نیز رد کرده بود. بنابراین یک میلیون دلار هزینه در نهایت به شیبا اینو تبدیل و از گردش خارج می شود. در همین حال، در یک پست وبلاگ منتشر شده در اوایل دسامبر، تیم شیبا اینو اظهار داشت او گفت که از ژانویه، ارتقای جدید به آنها اجازه می دهد تا نوشتن SHIB را در حالت خودکار شروع کنند.

رمز و راز کیف پول ساتوشی بیت کوین (BTC): تراکنش 1.19 میلیون دلاری انجام شد

روز جمعه 5 ژانویه یک تراکنش مرموز بیت کوین تراکنش به ارزش 1,191,134 دلار کل جامعه ارزهای دیجیتال را هیجان زده کرد. ویژگی این تراکنش مقصد نهایی، آدرس قدیمی معروف به «کیف پول ساتوشی ناکاموتو» است. هویت فرستنده هنوز مشخص نیست. جالب اینجاست که 50 دقیقه قبل از اینکه ساتوشی ناکاموتو بیت کوین را به کیف پول خود بفرستد، این شخص کل مقدار سکه های نارنجی (تقریباً 27 بیت کوین) را از صرافی بایننس خارج کرد. علاقه مندان به کریپتو سه نظریه ارائه کرده اند که دلایل بالقوه پشت معامله را توضیح می دهد. اول، این می تواند ادای احترامی به خالق بیت کوین باشد، زیرا دو روز پس از پانزدهمین سالگرد شبکه اصلی بیت کوین رخ می دهد. ثانیاً ممکن است یک نفر اشتباهاً چنین مبلغ زیادی را ارسال کرده باشد. سوم، این می تواند تلاش دیگری برای برانگیختن شور و شوق در پیش بینی اینکه SEC ETF بیت کوین را تایید کند، باشد.


نویسنده: Valeria Blokhina

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید