در اینجا دلیل کاهش قیمت ارزهای دیجیتال است


در اپیزود این هفته گزارش بازار، کارشناس مقیم کوین تلگراف به این موضوع می پردازد که چرا بیت کوین نتوانست از سطح 29000 دلار عبور کند و چرا قیمت کریپتو در حال کاهش است.

در اپیزود امروز گزارش بازار، مارسل پچمن، تحلیلگر و نویسنده به این موضوع پرداخته است که چرا قیمت ارزهای دیجیتال پس از شکست بیت کوین (BTC) به بالای 29000 دلار افزایش یافت، و همچنین اینکه آیا جروم پاول در مورد نگه داشتن نرخ بهره بالای 5 درصد دروغ گفته است یا خیر و در نهایت درباره چه چیزی بحث می کند. منظور وارن بافت پایان «عصر شگفت انگیز» بود. این نمایش هر سه شنبه در کانال YouTube Markets & Research Cointelegraph پخش می شود.

اولین مقاله خبری توضیح می دهد که چرا بیت کوین در محدوده محدودی در حدود 28000 دلار معامله می شود. گناهکار؟ بن بست بین بازارها و سیاست گذاران به عنوان رئیس فدرال رزرو جروم پاول علنا ​​اعلام کرد که بعید است نرخ بهره در سال جاری کاهش یابد. در همین حال، بازارهای دارایی های پرریسک با اطمینان از کاهش نرخ ها در ماه های آینده قیمت گذاری کرده اند.

پچمن توضیح می دهد که چرا فدرال رزرو نرخ بهره را بالای 5 درصد افزایش می دهد و ارتباط آشکار بین نرخ بیکاری 3.4 درصد و 42 میلیون آمریکایی شمالی که خریداران اسنپ هستند (در کوپن های غذایی) وجود دارد. علاوه بر این، تحلیلگر به بدهی 31.5 تریلیون دلاری دولت و بحث افزایش بیشتر این سقف پرداخته است.

اما مهمتر از آن، پچمن توضیح می دهد که بیت کوین می تواند دوباره به سطوح زیر 20000 دلار برسد، مگر اینکه دولت با نگه داشتن نرخ بهره بالای 5 درصد در طول سال 2023 بلوف بزند. پچمن گفت، در مورد تهاجم memecoin، رالی PEPE (و اصلاح بعدی) به هیچ وجه فقط یک فصل آلتکوین نیست، یک چرخش صنعت است. علاوه بر این، تحلیلگر توضیح می دهد که چرا بازارهای آتی برای ایجاد قیمت گذاری متعادل و موثرتر در بازار برای PEPE مورد نیاز است.

بیایید به موضوع بعدی نمایش برویم: پچمن در مورد بازی خرس وارن بافت پس از اینکه شرکت سرمایه گذاری Berkshire Hathaway موقعیت نقدی خود را به بالاترین سطح 18 ماهه رساند، بحث می کند. یک رکود قریب الوقوع یا فقط رشد ضعیف تر در چند فصل آینده؟ گزارش بازار امروز را بررسی کنید تا متوجه شوید.

در آخرین بخش از گزارش بازار، پچمن توضیح می‌دهد که وقتی کارمزد شبکه بیت‌کوین به بالای 10 دلار رسید، چه چیزی باعث شد بایننس برداشت را متوقف کند. دستورات و نوشته ها حمله به بیت کوین؟ این برای استفاده از شبکه لایتنینگ و بیت کوین به طور کلی چه معنایی دارد؟ آن را از دست ندهید نمایش را فقط می توان در کانال YouTube Markets & Research Cointelegraph تماشا کرد.


نویسنده: Marcel Pechman

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *