Defrost Finance چگونه پس از هک 12 میلیون دلاری به کاربران بازپرداخت می کند؟

Defrost Finance چگونه پس از هک 12 میلیون دلاری به کاربران بازپرداخت می کند؟


قبل از حمله، تیم Defrost داده‌های موجود در زنجیره را اسکن می‌کند تا بفهمد مالک چه کسی است.

بر اساس یک اطلاعیه جدید، پس از بازیابی وجوه از دست رفته در بهره برداری از وام ناگهانی اخیر، پلت فرم معاملات اهرمی غیرمتمرکز Defrost Finance قصد دارد وجوه را به ذینفعان خود بازگرداند.

دیفروست در یک پست مدیوم تاکید کرد که به زودی دارایی ها را به صاحبان اصلی خود باز می گرداند و روند مشخصی را دنبال می کند. این فرآیند شامل تبدیل تمام اتر (ETH) به استیبل کوین‌هایی مانند DAI با نرخ بازار زنجیره‌ای است. سپس تمام استیبل کوین ها از بلاک چین اتریوم به Avalanche منتقل می شوند.

جدای از اینها، تیم داده‌های زنجیره‌ای را نیز اسکن می‌کند تا قبل از حمله «مالک چه کسی» باشد. تیم Defrost اظهار داشت که پس از تکمیل مطالعه اسکن، داده ها را عمومی خواهند کرد.

پس از انجام همه کارها، تیم قرارداد هوشمندی را اجرا خواهد کرد که به کاربران امکان می دهد دارایی های استیبل کوین تبدیل شده قبلی خود را به آدرس های کیف پول اصلی خود بازگردانند.

مربوط: هکرها 8 میلیون دلار دارایی از کیف پول های Bitkeep در آخرین اکسپلویت DeFi مصرف می کنند

در همین حال، پس از بهره برداری، شرکت های امنیتی ادعا کردند که پروژه ممکن است با سرمایه های کاربران فرار کرده باشد. شرکت امنیتی بلاک چین CertiK آخرین سوء استفاده را به عنوان یک “کلاهبرداری خروج” توصیف کرد و گفت که آنها سعی کردند بدون دریافت هیچ پاسخی با تیم تماس بگیرند. از سوی دیگر، شرکت تجزیه و تحلیل بلاک چین PeckShield نیز هشداری به جامعه صادر کرد و این پروژه را «فرش کشی» نامید و ضرر آن را حدود 12 میلیون دلار تخمین زد.


نویسنده: Ezra Reguerra

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉