گزارش: صندوق های تامینی که توسط دادستان های ایالات متحده در جریان تحقیقات بایننس شکایت می شود

گزارش: صندوق های تامینی که توسط دادستان های ایالات متحده در جریان تحقیقات بایننس شکایت می شود


دادستان های ایالات متحده در حال بررسی روابط صندوق های تامینی با صرافی ارزهای دیجیتال بایننس به دلیل نقض پولشویی هستند.

دادستان های ایالات متحده در حال بررسی روابط صندوق های تامینی با صرافی ارزهای دیجیتال بایننس به دلیل نقض پولشویی هستند.

به گفته منابع ناشناس به نقل از واشنگتن پست، دفتر دادستانی ناحیه غربی واشنگتن در سیاتل از شرکت های سرمایه گذاری برای ارائه سوابق ارتباطات با Binance در ماه های اخیر شکایت کرده است.

به گفته کارشناسان حقوقی، احضاریه‌های ادعا شده به این معنا نیست که دادستان‌ها علیه صرافی ارز دیجیتال یا صندوق‌های تامینی شکایت کرده‌اند، زیرا مقامات هنوز در حال ارزیابی شواهد و توافق احتمالی با Binance هستند.

بایننس بلافاصله به درخواست Cointelegraph برای اظهار نظر پاسخ نداد.

بایننس از سال 2018 تحت بازجویی قرار گرفته است، زمانی که دادستان های ایالات متحده شروع به بررسی یک سری پرونده های مربوط به وجوه غیرقانونی در گردش در صرافی کردند. تخلفات ادعا شده شامل انتقال پول بدون مجوز، توطئه پولشویی و نقض تحریم های کیفری است.

مربوط: اثبات ذخیره بایننس پرچم‌های قرمز را بالا می‌برد: گزارش

قانون رازداری بانکی، صرافی‌های رمزنگاری را که تجارت «مهم» در ایالات متحده انجام می‌دهند، ملزم می‌کند که در وزارت خزانه‌داری ثبت نام کنند و از مقررات ضد پولشویی پیروی کنند.

پاتریک هیلمن، مدیر ارشد استراتژی بایننس به واشنگتن پست اعتراف کرد که این شرکت در سال‌های اولیه خود رویکرد ضعیفی برای رعایت مقررات داشت، اما سرمایه‌گذاری قابل توجهی در برنامه‌های انطباق انجام داد.

بایننس برای پیروی از تحریم های جهانی به انجمن متخصصان مجری خبره یا ACSS پیوسته است. در 6 ژانویه، صرافی ارز دیجیتال اعلام کرد که تیم پیروی از تحریم‌های آن تحت آموزش صدور گواهینامه در ACSS قرار خواهد گرفت.

انتظار می رود آموزش ACSS به تیم Binance در مورد دستورالعمل های دفتر کنترل دارایی های خارجی وزارت خزانه داری ایالات متحده آموزش دهد و آنها را از خطرات بالقوه نقض آگاه کند.

بایننس اخیراً پس از انتقادهایی که به دلیل مقررات‌ناپذیری دریافت کرده بود، به گروه لابی‌کننده رمزارز آمریکایی، اتاق بازرگانی دیجیتال پیوست. این گروه از انواع سیاست‌های عمومی، از جمله جبران مالیات برای دارایی‌های دیجیتال، مقررات مبارزه با پولشویی/مشتری خود را برای مبادلات رمزنگاری، افزایش وضوح نظارتی برای توکن‌های امنیتی و تحقیق در مورد ارزهای دیجیتال بانک مرکزی حمایت می‌کند.


نویسنده: Ana Paula Pereira

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉