هاروکو مدیریت دارایی بیت کوین را با یکپارچه سازی پشته ساده می کند


هاروکو، پیشرو صنعت در فناوری دارایی‌های دیجیتال برای مؤسسات، برنامه‌های خود را برای ادغام با Stacks، ارائه‌دهنده برتر لایه ۲ بیت کوین (L2) اعلام کرد. سرمایه گذاران نهادی امیدوارند که این ادغام مدیریت دارایی های دیجیتال مبتنی بر بیت کوین را آسان تر کند.

انتظار می رود ادغام آینده بین هاروکو و استکس مدیریت دارایی های Stacks (STX) را برای سرمایه گذاران نهادی آسان تر کند. از طریق پلتفرم هاروکو، سرمایه گذاران اکنون می توانند STX و سایر دارایی های دیجیتال خود را مدیریت، ردیابی و سرمایه گذاری کنند. با استفاده از امنیت قوی بلاک چین Stacks، انتظار می رود این ادغام گزارش، مدیریت ریسک و شفافیت را بهبود بخشد.

منبع: هاروکو

میچل کوواس، مدیر اجرایی بنیاد Stacks، در مورد اهمیت یکپارچه‌سازی گفت که با ادغام با پلتفرم‌های سطح سازمانی مانند هاروکو، Stacks برای بازیگران کلیدی در دسترس‌تر می‌شود که به نوبه خود از فعال‌سازی جهانی اقتصاد بیت‌کوین پشتیبانی می‌کند.

شمیل مالک، مدیر عامل و یکی از بنیانگذاران هاروکو، هیجان خود را در مورد ادغام ابراز کرد و تأکید کرد که چگونه پیشنهادات خود را برای مشتریان سازمانی افزایش می دهد. این ادغام به هاروکو اجازه می دهد تا سبد دارایی های دیجیتال را با انعطاف پذیری، امنیت و کارایی بیشتر مدیریت کند و با ارائه راه حل های پیشرفته برای مدیریت دارایی در سطح شرکت، پیشرفت قابل توجهی را رقم بزند.

ادغام Stacks و Haruko از بسیاری جهات برای سرمایه گذاران نهادی سودمند خواهد بود:

  • پشته ها در معرض دید قرار می گیرند و دارایی های دیجیتال مبتنی بر بیت کوین به سادگی مدیریت می شوند.
  • کنترل و شفافیت بیشتر در معاملات درون زنجیره ای.
  • یکپارچه سازی یکپارچه NFT ها، قراردادهای هوشمند و تراکنش ها.
  • بلاک چین پشته ثبات و امنیت را افزایش می دهد.
  • افزایش کارایی و انعطاف پذیری در مدیریت پرتفوی دارایی های دیجیتال.


نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید