پاسخ تند تیم شیبا اینو به SHIB، BONE، LEASH Haters


تصویر روی جلد از www.freepik.com گرفته شده است

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

لوسی، مدیر بازاریابی شبکه های اجتماعی شیبا اینو، توییتی را منتشر کرد که در آن به سخنان نفرت انگیزی که نفرت، ترس و اضطراب را علیه به اصطلاح سه گانه Shibarium منتشر می کند، پاسخ داد: SHIB، BONE و LEASH، سکه های اصلی اکوسیستم Shiba Inu.

هشدار لوسی به دشمنان نشانه شیباریوم

لوسی که ترجیح داد نام خانوادگی خود را برای محافظت از حریم شخصی فاش نکند، به همه کاربران رمزارز که با FUD و نفرت به سه‌گانه Shibarium حمله کردند، هشدار داد. به جامعه و این مخالفان یادآوری کنید که SHIB، BONE و LEASH در لیست 500 سکه برتر هفته گذشته قرار داشتند.

لوسی در توییتی نوشت: “چرندهایت را برای خودت نگه دار. برو و ما را اذیت نکن.”

شیتوشی کوساما برای اولین بار در انظار عمومی ظاهر شد

رهبر مرموز تیم SHIB که با نام مستعار Shytoshi Kusama شناخته می شود، پس از سال ها دور از چشم ماندن برای اولین بار در انظار عمومی ظاهر شد.

در توییتی که روز پنجشنبه منتشر شد، وی اظهار داشت که در کنفرانس سالانه استارت آپ و Web3 به نام IVS2024 در کیوتو ژاپن شرکت خواهد کرد. امروز، ویدئوهایی به پلتفرم X منتشر شد که نشان می‌دهد مردی سیاه‌پوش، دو ماسک، دستکش و مقنعه به سر دارد و با مهمانان و شرکت‌کنندگان IVS2024 در غرفه SHIB صحبت می‌کند. بسیاری از حساب‌های SHIB در حال پخش این ویدیوها در X از افرادی هستند که با مرد کلاهدار و نقابدار صحبت می‌کنند، با او سلفی می‌گیرند و با گوشی‌های هوشمندشان از او فیلم می‌گیرند.

از آنجایی که هویت واقعی این فرد تایید نشد، جامعه اعلام کرد که این فرد بزرگ و قدرتمند شیتوشی کوساما است و با جامعه SHIB “ملاقات و احوالپرسی” برگزار کرد. بنابراین، توسعه‌دهنده اصلی تیم SHIB، حتی پس از افشای عمومی، با عدم افشای هویت واقعی خود به جامعه، از نام مستعار استفاده کرد.

مرتبط با

سوختگی شیب 467 درصد در هفته افزایش یافته است

ردیاب کیف پول Shibburn به اشتراک گذاشت که در هفت روز گذشته، نرخ سوزاندن هفتگی Shiba Inu نسبت به هفته قبل بیش از 467 درصد افزایش یافته است. در مجموع، 364,946,660 SHIB meme coin به کیف پول های بن بست منتقل شد.

این در حالی است که میزان سوخت روزانه 30 درصد کاهش یافت و تنها 7 میلیون و 931 هزار و 855 قطعه سکه SHIB سوزانده شد.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید