نیم تریلیون شیبا اینو در 24 ساعت (SHIB): آیا شیبا اینو (SHIB) چیزی را پنهان می کند؟


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

شیبا اینو در 24 ساعت گذشته شاهد موج دیگری از فعالیت در بازار بوده است. نهادهای مختلف، از جمله نهنگ ها و صرافی ها، به طور فعال دارایی های SHIB را جابجا می کنند و تعداد تراکنش های سطح نهنگ را افزایش می دهند. در اینجا به تفکیک این فرآیندها و دلایل بالقوه پشت سر آنها می پردازیم.

داده های اخیر حرکت قابل توجهی را در اکوسیستم شیبا اینو نشان می دهد. به عنوان مثال، یک کیف پول داغ Robinhood 45.01 میلیارد SHIB (به ارزش تقریبی 1.13 میلیون دلار) را به یک کیف پول دیگر Robinhood منتقل کرد. علاوه بر این، یک ربات Symbolic Capital Partners MEV چندین تراکنش را انجام داد که هر تراکنش شامل تقریباً 50 میلیارد SHIB بود و از 1.23 میلیون دلار تا 1.26 میلیون دلار در هر تراکنش متغیر بود. یونی‌سوآپ نیز حجم قابل‌توجهی را شاهد بود و تراکنش‌های 50.8 میلیارد SHIB (1.26 میلیون دلار) و 50.4 میلیارد SHIB (1.23 میلیون دلار) ثبت شد.

SHIBUSDT
نمودار SHIB/USDT از TradingView

این افزایش فعالیت با داده های زنجیره ای مرتبط است که نشان می دهد 86 تراکنش بزرگ در مجموع حدود 1.14 تریلیون SHIB در 24 ساعت گذشته انجام شده است. این افزایش نسبت به پایین‌ترین سطح هفت روزه 14 تراکنش و بالاترین سطح هفت روزه 378 تراکنش افزایش چشمگیری را نشان می‌دهد. به همین ترتیب، حجم این معاملات بزرگ در 24 ساعت گذشته به 1.14 تریلیون SHIB رسید، در حالی که بالاترین رقم هفت روزه 9.6 تریلیون SHIB و پایین ترین سطح هفت روزه 415.2 میلیارد SHIB بود.

مرتبط با

SHIB در یک شکل مثلث متقارن معامله می کند که نشان دهنده عدم تصمیم گیری در بازار است. افزایش اخیر در معاملات نهنگ و حجم بزرگ نقل و انتقالات ممکن است نشانه ای از شکست قریب الوقوع یا حرکت قابل توجه قیمت باشد. با این حال، قیمت SHIB نسبتاً پایدار بود و در حدود 0.00002450 دلار با مقاومت 0.000025 دلار و پشتیبانی 0.00002234 دلار در نوسان بود.

با توجه به فقدان نوسان در بازار شیبا اینو، محتمل ترین دلیل پشت این نقل و انتقالات می تواند این باشد که نهنگ ها و سرمایه گذاران نهادی در حال تغییر موقعیت پرتفوی خود هستند یا اینکه صرافی ها برای رویدادهای آینده بازار آماده می شوند.


نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید