خرید نیم میلیارد بیت کوین در یک روز، این هیولایی است که این کار را انجام داد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • بزرگترین نهنگ ها نیم میلیارد بیت کوین جمع آوری کردند
  • بیت کوین به زیر 60000 دلار سقوط کرد

جمع‌آورکننده داده‌های زنجیره‌ای IntoTheBlock گزارش می‌دهد که علی‌رغم اینکه بازار ارزهای دیجیتال تحت تأثیر FUD گسترده قرار گرفته است، بزرگترین نهنگ‌های بیت‌کوین بدون توجه به انباشت ارز دیجیتال پرچم‌دار جهان ادامه می‌دهند.

این در حالی اتفاق افتاد که نهنگ های بزرگ دیگر مقادیر زیادی BTC را تخلیه می کردند.

بزرگترین نهنگ ها نیم میلیارد بیت کوین جمع آوری کردند

بر اساس بیانیه اخیر IntoTheBlock، تعداد بزرگترین کیف پول های بیت کوین به بالاترین حد خود از ماه می امسال رسیده است. این کیف پول ها 0.1 درصد از کل عرضه بیت کوین را در اختیار دارند. روز دوشنبه، آنها 7130 بیت کوین دیگر به ارزش 436 میلیون دلار جمع آوری کردند.

این تنها خرید عمده بیت کوینی نیست که اخیرا انجام داده اند. همانطور که توسط اکرهام گزارش شده است، دولت آلمان به فروش بیت کوین ادامه می دهد. اوایل امروز، این سازمان 400 بیت کوین را به پلتفرم های اصلی معاملات ارزهای دیجیتال Coinbase و Kraken منتقل کرد. این مقدار BTC تقریباً 24.34 میلیون دلار تخمین زده می شود.

اما اولین انتقال به صرافی ها هفته گذشته انجام شد و دولت آلمان مبلغ قابل توجه 1700 بیت کوین را به Coinbase، Bitstamp و Kraken ارسال کرد.

مرتبط با

بیت کوین به زیر 60000 دلار سقوط کرد

روز دوشنبه، ارز دیجیتال پیشرو جهان ناگهان بازار را غافلگیر کرد و از 62680 دلار به 59220 دلار سقوط کرد. این اوج خروجی های عمده ای بود که هفته گذشته از بیت کوین ثبت شد. طبق گزارش اخیر CoinShares، 630 میلیون دلار از بیت کوین برداشت شده است.

امروز، بیت کوین تلاش موفقیت آمیزی برای بازگرداندن برخی از زیان های خود انجام داد و به 61152 دلار بازگشت که در زمان نگارش دست به دست شد.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید