نیم میلیارد بیت کوین به طور ناگهانی در بورس بزرگ ایالات متحده سپرده شد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در یک تغییر قابل توجه برای بازار ارزهای دیجیتال، امروز یک انتقال قابل توجه بیت کوین به ارزش 7481 بیت کوین (معادل 497.14 میلیون دلار) در کیف پول بین المللی Coinbase به طور غیرمنتظره ای واریز شد. مشخص شد که انتقال شناسایی شده توسط Whale Alert از یک کیف پول ناشناس با برچسب “12BKk” منشاء می گیرد.

این هجوم گسترده بیت کوین واکنش های محتاطانه ای را در جامعه ارزهای دیجیتال برانگیخت. از نظر تاریخی، نقل و انتقالات با این اندازه به صرافی ها اغلب به عنوان شاخص های یک روند نزولی تفسیر شده است که نشان می دهد سرمایه گذاران بزرگ یا “نهنگ ها” ممکن است به دنبال انحلال دارایی های خود باشند. برعکس، برداشت از صرافی ها اغلب نشان دهنده یک روند صعودی است و به این معنی است که نهنگ ها در حال انباشت ارز دیجیتال هستند.

نمای قیمت بیت کوین (BTC).

زمان این انتقال قابل توجه است. این در بحبوحه افزایش اخیر قیمت بیت کوین رخ داد. در اوایل این هفته، این ارز دیجیتال کاهش قابل توجهی را از 71300 دلار به 64500 دلار تجربه کرد. این نشان دهنده کاهش 9.6 درصدی در دو روز است. قبل از انتقال، قیمت بیت کوین 3.2 درصد بهبود یافته بود و از 66000 دلار گذشت.

با این حال، قیمت بیت کوین قبل از تثبیت پس از انتقال، برای مدت کوتاهی 1.41 درصد کاهش یافت.

""
بیت کوین به دلار تا زمانی که: CoinMarketCap

واکنش بازار به این انتقال قابل توجه سؤالاتی را در مورد تأثیر بالقوه آن ایجاد می کند. هنوز مشخص نیست که آیا نوسانات بعدی قیمت مستقیماً تحت تأثیر خود انتقال بوده است یا واکنش های فعالان بازار.

با این حال، این رویداد بر حساسیت بازار نسبت به اقدامات بازیگران اصلی تاکید می‌کند و بر اهمیت نظارت بر چنین تحولاتی، به‌ویژه در محیط مداوم ترس، عدم اطمینان و شک در فضای کریپتو تاکید می‌کند.
نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید