جنگ صلح سبز علیه بیت کوین به طور ناخواسته طلسم جدیدی ایجاد کرده است


نقاشی صلح سبز “جمجمه ساتوشی” مشکلات بیت کوین را با مکانیسم اجماع آن برجسته می کند، اما حامیان بیت کوین آن را به عنوان یک طلسم جدید پذیرفته اند.

گروه زیست‌محیطی صلح سبز در آخرین اقدام گروه محیط‌زیست علیه بیت‌کوین (BTC) شاهد راه‌اندازی یک اثر هنری با هدف برجسته کردن تأثیر آن بر آب و هوا بود. در عوض، این اثر هنری به طور گسترده توسط بیت کوینی‌هایی که می‌خواستند آن را به عنوان طلسم خود انتخاب کنند، مورد تحسین قرار گرفت.

در 23 مارس، گروه کنشگری اقلیم با بنجامین فون وونگ، فعال هنری برای کمپین جاری «تغییر کد، نه آب و هوا» که هدف آن تبدیل مکانیسم اجماع بیت کوین به مدل اثبات سهام (PoS) است، شریک شد.

صلح سبز از اثر هنری به نام “جمجمه ساتوشی” رونمایی کرد، جمجمه ای به ارتفاع 3.3 متر با آرم بیت کوین و چشم های لیزر قرمز، یک الگوی رفتاری محبوب که مورد استقبال حامیان بیت کوین قرار گرفت.

روی جمجمه او “تپه های سیگار” ساخته شده از زباله های الکترونیکی بازیافتی وجود دارد که گمان می رود نشان دهنده “سوخت فسیلی و آلودگی زغال سنگ” ناشی از استخراج بیت کوین و “میلیون ها کامپیوتر” مورد استفاده برای تایید تراکنش های شبکه باشد.

تلاش‌های بازاریابی صلح سبز تغییر غیرمنتظره‌ای پیدا کرد زیرا حامیان بیت‌کوین تحسین خود را از این اثر هنری ابراز کردند و برخی در حال حاضر آن را به عنوان یک شبه طلسم پذیرفته‌اند.

ویل فاکسلی، مدیر استراتژی رسانه در استخراج رمز ارز Compass Mining، این اثر هنری را “بد” نامید و عکس پروفایل توییتر خود را با یک تصویر جمجمه ساتوشی جایگزین کرد.

نیک کارتر، یکی از بنیانگذاران Coin Metrics توییت کرد در 24 مارس، او اعلام کرد که این هنر “فلزی ترین اثر هنری بیت کوین تا به امروز” است.

مرتبط با: مایل به کار: بعید است که بیت کوین به اثبات سهام تبدیل شود

در همین حال، دیگران فیلم‌های انتخاب شده توسط Greenpeace را جدا کردند و یکی از کاربران توییتر گفت که دودکش‌های روی سر جمجمه شبیه برج‌های خنک‌کننده هسته‌ای هستند که بخار منتشر می‌کنند.

کمپین صلح سبز حدود یک سال پیش در کنار سایر گروه های آب و هوایی و کریس لارسن، بنیانگذار ریپل، راه اندازی شد.

هدف آن اعمال فشار بر توسعه‌دهندگان، استخراج‌کنندگان و دولت بزرگ بیت‌کوین است و ادعا می‌کند که 30 نهاد «کلیدی» می‌توانند در صورت پذیرش این تغییر، بیت‌کوین را از وضعیت اثبات کار حذف کنند.

مجله: بهترین و بدترین کشورها برای مالیات کریپتو – به علاوه نکات مالیاتی کریپتو
نویسنده: Jesse Coghlan

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *