ETF بیت کوین Grayscale دیگر در جریان خروجی روزانه پیشرو نیست


طبق آخرین اخبار روز به روز رسانیGBTC Grayscale با وجود خونریزی 82 میلیون دلاری، دیگر در جریان خروجی روزانه پیشرو نیست.

در 2 آوریل، این رقم توسط ARKB از Ark Invest پیشی گرفت که خروجی 88 میلیون دلاری را ثبت کرد.

این در زمانی اتفاق می‌افتد که قیمت بیت‌کوین در حال تلاش برای افزایش سرعت است. طبق داده‌های CoinGecko، اوایل امروز به 64673 دلار سقوط کرد.

پسندیدن گزارش شده توسط U.TodayETF های بیت کوین توانستند تراکنش های چشمگیر 111 میلیارد دلار را در ماه مارس انجام دهند. اما رسیدن به این حجم در فروردین ماه با توجه به کاهش تقاضا امکان پذیر به نظر نمی رسد.

کارت

با این حال، شایان ذکر است که صندوق های ETF بیت کوین همچنان جریان خالص ورودی 38.8 میلیون دلاری را در 2 آوریل تجربه کردند. البته IBIT بلک راک بیشترین ورودی ها را تشکیل می دهد. FBTC Fidelity در رتبه دوم قرار دارد.

چه کسی پشت سقوط بیت کوین است؟

روز سه شنبه، قیمت بزرگترین ارز دیجیتال کاهش قابل توجهی را تجربه کرد. طبق گزارش اخیر بلومبرگ، این کاهش تا حد زیادی به دلیل واکنش پروتکل‌های معاملات خودکار در آسیا به داده‌های ETF بیت‌کوین بوده است.

همانطور که شرکت تجاری Arbelos Markets اشاره می کند، ربات ها توانایی سفارش گذاری بر اساس داده های ETF را دارند. بنابراین، این می تواند تاثیر قابل توجهی بر بازار داشته باشد.

این نظریه با این واقعیت پشتیبانی می شود که عملکرد بیت کوین به ویژه در اوایل ماه مارس، زمانی که جریان ورودی قوی بود، قوی بود.

در همان زمان، اریک بالچوناس، تحلیلگر برجسته اخیراً تأثیر ETFهای بیت کوین بر قیمت بزرگترین ارز دیجیتال را رد کرد و استدلال کرد که نیروهای بزرگتری در بازی وجود دارد.
نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید