پیروزی در مقیاس خاکستری، SEC تصمیم گیری در مورد ETF بیت کوین را به تاخیر می اندازد: قانون رمزگشایی شده است


پیروزی در مقیاس خاکستری به بیت کوین کمک نمی کند تا تایید ETF را در اولین مهلت تشخیص دهد، زیرا SEC تصمیم خود را به تاریخ بعدی موکول کرده است.

مدیر دارایی‌های کریپتو، Grayscale Investments در 29 اوت در تلاش‌هایش برای تبدیل Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) به صندوق بیت‌کوین قابل معامله در بورس (ETF) در 29 اوت به پیروزی بزرگی بر کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده دست یافت. . نئومی رائو قاضی دادگاه تجدیدنظر ایالات متحده دستور داد که دادخواست بازنگری گری اسکیل پذیرفته شود و تصمیم کمیسیون بورس و اوراق بهادار برای رد درخواست فهرست GBTC لغو شود. پیش از این، رائو گفت SEC “هیچ توضیحی” در مورد اینکه چرا Grayscale مقصر بوده است، ارائه نکرده است.

هیجان اولیه جامعه کریپتو در مورد پیروزی با درک محدودیت های تصمیم دادگاه کاهش یافت. گابریل شاپیرو، مشاور عمومی آزمایشگاه‌های دلفی، گفت: «تاکنون هر بار که آنها در دادگاه شکست خورده‌اند، بی‌شرمانه می‌گویند که قاضی اشتباه کرده و به دنبال مزخرفات بیشتری هستند. به گفته آستین کمپبل، شریک مدیریت Zero Knowledge Consulting: “برای بسیاری از شرکت ها، مبارزه با آنها بسیار گران است (شما برنده خواهید شد، اما زمانی که برنده شوید ورشکست خواهید شد) یا یک شرکت مالی هستید که SEC می تواند در همین حال، بقیه کار خود را خراب کنید. رفتار گانگستری.»

در همین حال، SEC تصمیمات خود را در مورد شش درخواست برای ETF بیت کوین به تاخیر انداخته است. WisdomTree دوره طولانی تری را تعیین کرده است که طی آن می تواند برنامه های VanEck، Invesco Galaxy، Bitwise و Valkyrie و همچنین Wise Origin Bitcoin Trust را که توسط Fidelity توصیه شده است، بررسی کند. SEC 45 روز دیگر پس از ارسال آنها در ثبت فدرال فرصت خواهد داشت تا تغییرات قوانین پیشنهادی را که اجازه می دهد وسایل نقلیه سرمایه گذاری در فهرست قرار گیرند را بررسی کند و به تنظیم کننده تا اکتبر فرصت می دهد تا تصمیم را تأیید، رد یا به تاخیر بیندازد.

قانون سفر در بریتانیا اجرا می شود

کسب‌وکارهای دارایی رمزنگاری‌شده در بریتانیا هم‌اکنون می‌توانند برای پیروی از قانون جدید سفر برای رمزارزها که هفته گذشته اجرایی شد، متوقف کردن برخی از نقل و انتقالات رمزنگاری را آغاز کنند. پس از آن، اگر پرداختی از شخص یا نهادی از یک حوزه قضایی خارج از کشور دریافت شود که قانون سفر را اجرا نمی‌کند، ارائه‌دهنده خدمات دارایی مجازی باید «ارزیابی مبتنی بر ریسک» را درباره «ساخت ارزهای دیجیتال» انجام دهد. دارایی هایی که در اختیار ذینفع قرار می گیرد. همین قانون در مورد بریتانیایی هایی که مایل به ارسال پرداخت به خارج از بریتانیا هستند، اعمال می شود.

به خواندن ادامه دهید

اولین ادعای فروش ثبت نشده اوراق بهادار در برابر عرضه NFT در ایالات متحده

SEC، یک شرکت رسانه ای و سرگرمی که مقر آن در لس آنجلس است، Impact Theory را متهم کرده است که از اکتبر تا دسامبر 2021، معاملات اوراق بهادار ثبت نشده را با فروش توکن های غیرقابل مبادله (NFT) به سرمایه گذاران انجام می دهد. ظاهراً این شرکت حدود 30 میلیون دلار از فروش NFT به دست آورده است. کلیدهای موسس نام داشت که در سه مرحله ارائه شد. بر اساس گزارش SEC، این شرکت “سرمایه گذاران بالقوه را تشویق کرد تا خرید یک Founder’s Key را به عنوان سرمایه گذاری در تجارت ببینند.”

به خواندن ادامه دهید

دارایی کریپتو توسط دادگاه چینی اعلام شده است

یک دادگاه مردمی در چین گزارشی در مورد قانونی بودن دارایی های مجازی منتشر کرده است و ویژگی های حقوق کیفری این دارایی های دیجیتال را تجزیه و تحلیل می کند. دادگاه در گزارش خود خاطرنشان کرد که تحت چارچوب سیاست قانونی فعلی، دارایی های مجازی هنوز دارایی قانونی هستند و توسط قانون محافظت می شوند.

گزارش “شناسایی صلاحیت مالکیت ارز مجازی و دفع اموال موضوع” تشخیص داد که دارایی های مجازی دارای ویژگی های اقتصادی هستند و بنابراین می توانند به عنوان دارایی طبقه بندی شوند. اگرچه چین با اجرای یک ممنوعیت کلی، تمام دارایی های دیجیتال خارجی را غیرقانونی کرده است، این گزارش استدلال می کند که طبق سیاست فعلی، دارایی های مجازی در اختیار افراد باید قانونی تلقی شود و توسط قانون محافظت شود.

به خواندن ادامه دهید

بیشتر خواندن

رگولاتور کنتاکی طرح یارانه دادن به تسهیلات استخراج کریپتو را رد کرد

بایننس استرالیا «واقعاً مطمئن است» که تنظیم‌کننده‌های GM از کریپتو حمایت خواهند کرد

MiCA: خوب، بد و زشت قوانین ارزهای دیجیتال اتحادیه اروپا

رهبری آینده با راه حل های زنجیره ای همه کاره: XGo ID و TapiocaDAO بینش هایی را به اشتراک می گذارند

آیا سقوط اورگراند یک تحول مثبت برای ارز دیجیتال خواهد بود؟


نویسنده: Prashant Jha

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید