برنامه Grayscale Update برای Ethereum Mini Trust


مقیاس خاکستری ثبت شد نسخه اصلاحی فرم 19b-4 برای برنامه Ethereum Mini Trust

مدیر دارایی ارزهای دیجیتال پیشرو برای اولین بار این فرم را روز سه شنبه ثبت کرد.

اوایل امروز، نزدک همچنین فرم به روز شده 19b-4 را برای محصول Ethereum ETF خود که توسط غول مالی BlackRock پیشنهاد شده بود، ارسال کرد.

همانطور که U.Today گزارش داد، چرخش ناگهانی و تکان دهنده کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده در ETF های اتریوم بسیاری از تحلیلگران باتجربه را شگفت زده کرد.

کارشناسان بلومبرگ ETF در ابتدا معتقد بودند که SEC این محصولات را رد می کند زیرا تعامل کمی بین تنظیم کننده و صادرکنندگان احتمالی وجود دارد. اما در اوایل این هفته، در بحبوحه گمانه زنی های شدید در مورد جهت گیری SEC، نرخ های تایید به شدت افزایش یافت. گزارش شده است که SEC از صرافی ها خواسته تا فرم های 19b-4 خود را در اوایل این هفته به روز کنند و ظاهراً شایعات را تأیید می کند.

مرتبط با

علاوه بر Grayscale و BlackRock، سایر صادرکنندگان بالقوه مانند Fidelity، VanEck و Franklin Templeton نیز پرونده های مربوطه خود را به روز کرده اند.

به گفته چارلز گاسپارینو، خبرنگار فاکس بیزینس، تایید ETF های اتریوم احتمالاً یکی از موارد زیر را نشان می دهد: بزرگترین مقررات 180 در تاریخ اخیر SEC.

آیا زمان زیادی تا عرضه باقی مانده است؟

با توجه به چرخش SEC، قیمت اتریوم افزایش چشمگیری را تجربه کرد و در یک روز بیش از 20 درصد افزایش یافت.

جیمز سیفارت، تحلیلگر برجسته ETF. هشدار داد جامعه ارزهای رمزپایه فکر می‌کند ممکن است هنوز «راه زیادی» تا راه‌اندازی مورد انتظار ETF‌های اتریوم در ایالات متحده وجود داشته باشد.

روز سه‌شنبه، جان بولینگر، معامله‌گر برجسته افزود که او موقعیت اتریوم را راه‌اندازی کرده و این حرکت بیش از حد تمدید شده است.


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید