استعفای مدیرعامل Grayscale: جزئیات


بر اساس گزارشی، این شرکت اعلام کرد، مایکل سونشاین، مدیر عامل مدیر دارایی ارزهای دیجیتال Grayscale، از سمت خود استعفا داده است. اعلامیه ارسال شده توسط بری سیلبرت، گروه ارز دیجیتال.

سیلبرت در بیانیه ای در رسانه های اجتماعی گفت: “مایکل شرکت را از طریق رشد تصاعدی هدایت کرد و با نظارت بر نقش محوری آن در ارائه ETF های بیت کوین به بازار، صنعت مالی گسترده تر را رهبری کرد. ما برای او در تلاش های آینده خود بهترین ها را آرزو می کنیم.”

در پاسخ، Sonnenshein از سیلبرت به خاطر دیدگاهش تشکر کرد و برای تیم Grayscale “موفقیت” آرزو کرد.

اوایل امروز، وال استریت ژورنال گزارش داد که صندوق پیشرو ارزهای دیجیتال در حال حاضر از مهاجرت سرمایه گذاران رنج می برد.

مرتبط با

تحت رهبری Sonnenshein، Grayscale موفق شد در دادخواستی که سال گذشته با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده ارائه کرده بود، برنده شود تا GBTC را به یک صندوق قابل معامله در بورس تبدیل کند. اما صندوق شاخص مدیر دارایی از زمان راه‌اندازی خود با جریان خروجی مداوم مواجه بوده است. این یکی از مهم ترین نزول ها برای بیت کوین بود. اوایل این ماه، سونن‌شاین همچنین گفت که نسبت به تایید ETF‌های نقطه‌ای اتریوم با وجود نرخ‌های پایین، «خوشبین» است.

همانطور که U.Today گزارش داد، Sonnenshein در جولای 2021 از مدیر عامل Grayscale به مدیرعامل ارتقا یافت. پیش از این، مدیر دارایی مستقیماً توسط سیلبرت رهبری می شد. Grayscale بخشی از گروه ارز دیجیتال است.

قبل از پیوستن به Grayscale یک دهه پیش، Sonnenshein به عنوان یک تحلیلگر در Bank of America و Barclays خدمت می کرد و شریک JP Morgan، بزرگترین بانک در ایالات متحده بود.

مرتبط با

پیتر مینتزبرگ، رئیس استراتژی جهانی بخش مدیریت دارایی و ثروت غول بانکی گلدمن ساکس جایگزین سونن‌شاین خواهد شد. مینتزبرگ چندین دهه تجربه در مدیران دارایی برجسته از جمله OppenheimerFunds، BlackRock، Oppenheimer و Invesco دارد.


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید