Google Cloud برنامه راه اندازی Web3 را با 11 شرکت بلاک چین گسترش می دهد


همراه با گوگل، 11 شرکت بلاک چین اکنون بخشی از برنامه راه اندازی Google Web3 برای کمک به سرعت بخشیدن به استارت آپ ها هستند.

شرکت فناوری آلفابت برنامه Google for Startups Cloud خود را گسترش داده است.

از 25 آوریل، شرکت های Web3 مانند Alchemy، Aptos، Base، Celo، Flow، Hedera، Nansen، Near، Polygon، Solana و Thirdweb به این برنامه پیوستند. در همان روز، شرکت تجزیه و تحلیل بلاک چین Nansen اعلام کرد که با Google Cloud برای ارائه داده های بلاک چین بلادرنگ برای استارتاپ ها همکاری کرده است. پایگاه داده در حال حاضر شامل بیش از 250 میلیون برچسب کیف پول است.

در حال حاضر، Google Cloud دو مجموعه محصول برای استارت‌آپ‌های Web3 دارد که با توجه به اینکه آیا شرکت‌ها سرمایه جذب می‌کنند یا خیر، تفاوت دارند. شرکت‌های Pre-seed با دسترسی به رویدادهایی مانند هفته بلاک چین پاریس، اجماع، و TOKEN2049 سنگاپور که گوگل در آن شرکت خواهد کرد، اعتبارات Google Cloud تا سقف 2000 دلار را دریافت می‌کنند.

مزایای استارت‌آپ‌های اولیه شامل ۲۰۰ هزار دلار در طول دو سال برای استفاده از Google Cloud و Firebase، به علاوه ۱۲،۰۰۰ دلار اعتبار پشتیبانی پیشرفته Google Cloud و ۱۲ ماه رایگان Google Workspace Business Plus است. علاوه بر این، پروژه های Web3 از جمله Aptos، Celo، Flow، HBAR Foundation، Near و Solana Foundation کمک های مالی تا سقف 1 میلیون دلار را به صورت فیات یا توکن به این شرکت ها ارائه خواهند کرد.

شرکت‌های اصلی همچنین به ۳ میلیون دلار کمک مالی از Polygon Ventures دسترسی دارند. در همین حال، Core Ecosystem Fund بررسی های اولویت دار را برای استارت آپ ها ارائه می کند، در حالی که Coinbase Ventures آنها را به تیم های فهرست شده و سرمایه گذاران خطرپذیر علاقه مند معرفی می کند. مزایای دیگر شامل اعتبارات کیمیاگری تا سقف 10000 دلار با پشتیبانی VIP و توزیع قرارداد بدون گاز با وب سوم است.

الکس سوانویک، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Nansen، به لطف همکاری با Google Cloud، اظهار داشت: «ما می‌توانیم اطلاعات بی‌درنگ را برای تسطیح زمین بازی کریپتو ارائه کنیم.

مجله: دیوانگی کریپتو هنگ کنگ، توکن DeFi تا 550 درصد، NBA NFT چین
نویسنده: Zhiyuan Sun

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید