بلعیدن بیت کوین: مدیر عامل Dell جامعه بیت کوین را هیجان زده می کند


مایکل دل، مدیرعامل غول کامپیوتری دل، پس از انتشار تصویری از یک هیولای کوکی که در حال بلعیدن بیت کوین توسط هوش مصنوعی ایجاد شده بود، موجی از هیجان را در جامعه ارزهای دیجیتال ایجاد کرد.

این پست رسانه‌های اجتماعی گمانه‌زنی‌های بیشتری را در مورد این که میلیاردر میانه‌رو به بزرگترین ارز دیجیتال بالقوه گرم می‌شود، برانگیخت.

پسندیدن گزارش شده توسط U.Todayدل با انتشار پستی در شبکه های اجتماعی در روز پنجشنبه در مورد کمبود ارزش آفرینی به طور مبهم به «فوز نارنجی» اشاره کرد.

این تاجر 59 ساله که دارایی خالص او 113.5 میلیارد دلار تخمین زده می شود، سخنرانی مدیر عامل MicroStrategy را مایکل سایلر در تایید این گمانه زنی ها مجدداً به اشتراک گذاشت.

مرتبط با

آخرین پست او در مورد Cookie Monster هیچ شکی در مورد علاقه جدید دل به بیت کوین باقی نمی گذارد.

برخی از علاقه مندان به بیت کوین خواستار آن شده اند که این صد میلیونر با قرار دادن بیت کوین در ترازنامه دل، راه افرادی مانند سیلر و مدیرعامل تسلا، ایلان ماسک را دنبال کند.

دل با بیت کوین غریبه نیست. او بارها توییت کرد که در سال 2014 این غول رایانه شروع به پذیرش بزرگترین ارز دیجیتال برای پرداخت کرد. با این حال، دل حمایت از بیت کوین را در سال 2017 به دلیل تقاضای کم متوقف کرد.

مرتبط با

در مصاحبه ای در سال 2021 با خبرنامه نیویورک تایمز DealBook، دل گفت که نسبت به فناوری بلاک چین مثبت است و گفت که این فناوری “کم ارزش گذاری شده” است. با این حال، او در آن زمان از به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد بیت کوین خودداری کرد.

اوایل امروز، Dell همچنین یک نظرسنجی در مورد پیشرفت بعدی در فناوری به اشتراک گذاشت و فناوری‌های پیشرفته مانند محاسبات کوانتومی، هوش مصنوعی و فناوری فضایی و همچنین بلاک چین را فهرست کرد.

این غول کامپیوتری همچنین در اوایل سال 2023 برای توسعه برنامه های کاربردی برای محیط های غیرمتمرکز به شورای حاکم هدرا پیوست.


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید