تاثیر جهانی یک باشگاه فوتبال بیت کوین: عدم تمرکز با کوین تلگراف


آیا یک باشگاه فوتبال مبتنی بر بیت کوین می تواند زندگی را به یک شهر خسته بریتانیا ببخشد؟ تورهای پادکست «غیرمتمرکز با کوین تلگراف» این هفته در بدفورد برگزار می شود.

قسمت این هفته با کوین تلگراف تمرکززدایی کنید این پادکست به بررسی بیت کوین (BTC) در بدفورد می پردازد. یک کاربر بیت کوین از شهر انگلیسی در نزدیکی لندن پس از خرید باشگاه فوتبال محلی رئال بدفورد، توجه و شهرت شهر خود را بالا می برد.

پیتر مک کورمک با رتبه 38 در لیست 100 برتر سال 2023 Cointelegraph، میزبان پادکست بیت کوین است و از طرفداران مشتاق فوتبال است. در آغاز فصل فوتبال در آگوست 2022، او به کوین تلگراف گفت که قهرمانی در لیگ، بدفورد را در نقشه بیت کوین قرار می دهد.

حاشیه های جو هال کوین تلگراف با پیتر مک کورمک.

نه ماه بعد، رئال بدفورد به این وعده عمل کرد. برد و به لیگ میدلندز جنوبی انگلستان صعود کرد. با این حال، آیا حرکت باشگاه فوتبال بیت کوین باعث تحریک مردم محلی شده یا آنها را عصبانی کرده است؟ و برای اجرای آن چگونه کار می کند؟

کوین تلگراف به آخرین بازی خانگی رئال بدفورد در این فصل سفر کرد تا با هواداران، مردم محلی و طرفداران بیت کوین از سراسر جهان مصاحبه کند تا چرایی ها و چگونگی باشگاه فوتبال بیت کوین را درک کند. از مفسر باشگاه گرفته تا یک مشاور لیبرال دموکرات تا طرفدار معروف بیت کوین جف بوث، شنوندگان پادکست این هفته یک تور بدون سوت در بدفورد می گذارند.

Cointelegraph با مردم محلی در مرکز شهر بدفورد صحبت می کند.

یک داستان ضعیف که موضوعات رقابت، جامعه و آگاهی از بیت کوین را در بریتانیا بررسی می کند، واضح است که رئال بدفورد جامعه بیت کوین را طوفانی کرده است.

کوین تلگراف نیز در کنار مک کورمک قرار گرفت. بیت کوین چه کرد؟ رویداد زنده پادکست برای بحث در مورد اینکه آیا باید یک پروژه اشتیاق شخصی را دنبال کرد یا اینکه خطرات آن بیشتر است.

علاوه بر این، با توجه به اینکه قیمت هر بیت‌کوین آن هنوز زیر 30000 دلار است، تیم سازنده قصد دارد تاکید کند که بیش از یک رگه سفته‌بازی در بزرگترین ارز دیجیتال جهان وجود دارد. مک کورمک توضیح می دهد:

نکته ای که در مورد بیت کوین وجود دارد این است که در مورد بیت کوین نیست. نوستر، بیت‌کوین، دروغ‌های رسانه‌های اصلی، حکمرانی و مقررات بد».

او ادامه داد: «من می‌خواهم از بدفورد برای خرید بیت‌کوین استفاده کنم.» او می خواهد هنگام انتخاب تصویر باشگاه در شهر مراقب باشد و وب سایت رئال بدفورد حتی یک پست وبلاگی با عنوان “چرا نباید بیت کوین بخرید” دارد.

با این حال، عنوان این است که به نظر می رسد این تیم فوتبال زیر لیگ در حال تبدیل شدن به یک سنگر برای پذیرش بیت کوین در بریتانیا است – گوش دهید با کوین تلگراف تمرکززدایی کنید پادکست در Spotify، Apple Podcasts، Google Podcasts یا پلتفرم مورد علاقه شما برای یادگیری نحوه انجام آن.


نویسنده: Joe Hall

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید