GK8 سقف بیمه دارایی های دیجیتال را به 1 میلیارد دلار افزایش می دهد


مشتریان نهادی که بیت کوین و سایر دارایی های دیجیتال را در انبار سرد GK8 ذخیره می کنند، تا سقف 1 میلیارد دلار پوشش بیمه ای دریافت خواهند کرد.

پلتفرم حضانت دارایی دیجیتال GK8 با خدمات بیمه USI برای گسترش بیمه نامه خود برای مشتریان نهادی شریک شده است – اقدامی که این شرکت می گوید بانک ها و سایر موسسات مالی را به سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال تشویق می کند.

این شرکت در 28 نوامبر اعلام کرد که بیمه نامه تا سقف 1 میلیارد دلار برای هر مشتری برای دارایی های دیجیتال ذخیره شده در انبار سرد GK8 و تا 125 میلیون دلار برای دارایی های نگهداری شده در اختیار MPC پوشش می دهد. دیگر سیاست های دارایی دیجیتال در بازار امروز.

لیور لامش، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل GK8، گفت که پوشش بیمه ای جدید “بازیگران نهادی جدید را تشویق می کند تا با اطمینان وارد فضای رمزنگاری شوند” و مشتریان فعلی را قادر می سازد دارایی های دیجیتال خود را افزایش دهند.

لامش به کوین تلگراف گفت که مشتریان GK8 “باید به سقف بیمه بالاتری برسند تا آرامش خاطر را افزایش دهند و از همه دارایی ها محافظت کنند.” [assets under management] کاملا از مشتریان

USI Insurance Services، شریک پذیره نویسی GK8، یک شرکت کارگزاری بیمه است که دفتر مرکزی آن در والهالا، نیویورک است. این شرکت در سال 2021 نزدیک به 2 میلیارد دلار درآمد داشت.

سرمایه گذاران نهادی علاقه زیادی به پذیرش دارایی های دیجیتال نشان داده اند، اما نگرانی های نظارتی و امنیتی تاکنون محدود بوده است. سقوط صرافی رمزارز FTX ممکن است این نگرانی ها را تشدید کرده باشد، زیرا Changpeng Zhao، مدیر عامل بایننس فکر می کند ممکن است سال ها طول بکشد تا احساسات سرمایه گذار بهبود یابد. در همین حال، اندرو یانگ نامزد سابق ریاست جمهوری ایالات متحده در اجلاس بلاک چین در تگزاس در 18 نوامبر گفت که فروپاشی FTX می تواند “اشتها” برای مقررات سخت تر ایجاد کند.

مربوط: بیمه کریپتو یک غول خفته است که تنها 1 درصد از سرمایه گذاری ها را پوشش می دهد

درخواست‌ها برای محدود کردن پذیرش ارزهای دیجیتال در واشنگتن بیشتر شده است زیرا سناتورهای الیزابت وارن، تینا اسمیت و ریچارد دوربین از Fidelity Investments خواستند در ارائه برنامه‌ریزان بازنشستگی به یک محصول سرمایه‌گذاری بیت کوین (BTC) تجدید نظر کند.


نویسنده: Sam Bourgi

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید