گیگا شیبا اینو (SHIB) نهنگ‌ها با 3.5 تریلیون انتقال بیدار می‌شوند


تصویر جلد از طریق Stock.adobe.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم همه محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

نهنگ های شیبا اینو پس از خروج از وضعیت کم خونی دارایی به آرامی بیدار می شوند و در چند روز گذشته نوعی عملکرد صعودی قیمت را از خود نشان می دهند. خوشبختانه، این نقل و انتقالات بزرگ با هیچ عملیات فروش مرتبط نیست و احتمالاً بخشی از عملیات بازتوزیع صندوق است. علاوه بر این، ما همچنین نگاهی به جدیدترین و مرتبط ترین داده های زنجیره ای خواهیم انداخت.

در 24 ساعت گذشته، Shiba Inu شاهد دو نقل و انتقال بزرگ به ارزش تقریبی 3.5 تریلیون SHIB بوده است. اولین انتقال شامل انتقال سه تریلیون SHIB به ارزش تقریبی 74.79 میلیون دلار از یک کیف پول رابینهود به کیف دیگر بود. انتقال دوم 495.646 میلیارد SHIB به ارزش تقریبی 12.65 میلیون دلار بین دو کیف پول ناشناخته جابه جا شد. این حرکات قابل توجه به جای فروش، نشان دهنده تجدید ساختار داخلی است که نشانه مثبتی برای بازار است.

داده های ITB
منبع: IntoTheBlock

تعداد معاملات بزرگ به سرعت افزایش یافت. 281 تراکنش در 24 ساعت گذشته به ثبت رسید که به بالاترین حد خود در هفت روز گذشته رسید. این امر حاکی از افزایش فعالیت در میان سهامداران عمده است و گاهی اوقات می تواند قبل از تغییرات قابل توجه قیمت باشد. با این حال، این معاملات منجر به کاهش قابل توجه قیمت نشد و این ایده را تقویت کرد که اینها به جای فروش، توزیع مجدد داخلی هستند.

حجم معاملات بزرگ نیز افزایش یافت. حجم کل معاملات عمده در 24 ساعت گذشته به 5.41 تریلیون SHIB رسید که از 415.2 میلیارد SHIB پایین ترین سطح هفت روزه خود بود. با افزایش حجم می توان نتیجه گرفت که فعالیت نهنگ بخش مهمی از این امر است.

با وجود این افزایش فعالیت، برخی از معیارها نقاط ضعف بالقوه را برجسته می کنند. به عنوان مثال، تعداد کل تراکنش ها در شبکه شیبا اینو نسبتاً پایدار است اما خیلی زیاد نیست. این نشان می دهد که در حالی که فعالیت نهنگ ها در حال افزایش است، مشارکت خرده فروشی ممکن است آنقدر زیاد نباشد.


نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید